Přejít na výpis diskuzí

Bud Spencer

OSOBNOST 31.12.2006 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: poradí mi někdo?

    jo to bylo KDYŽ SE ROZZLOBIME BUDEME ZLÝ
  • Bud Spencer

    Najlepsie filmy su SUDA A LICHA, JESTLI SE ROZZLOBIME..., DVA MACHRI MEZI NEBEM..., DVA VYTECNICI, PRAVA A LEVA RUKA DABLA... JDI NA TO, DVOJNICI
  • Re: Legenda

    Šimona a Matouše nehrál Spencer s Hillem
  • Legenda

    Bud Spencer je filmová legenda,ztvárnil celou řadu rolí.Nejvíce se mi líbí ty,které ztvárnil po boku s přítelem Terencem Hillem.Líbí se mi například komedie Hroši v Africe či Šimon a Matouš.
  • Kontakt

    Ahoj, sháním kontakt nebo e-mail na Buda Spencera. Nevíte, kde by se dal sehnat? Díky.
  • Filmy

    Ahojky, nemáte někdo nějaký filmy s Hillem a Spencerem?? Pár jich mám a scháním další. Předem díky za nabídky :-) *4*
  • filmy

    Hodně filmů od super dvojky Spencer-Hill prodává firma KMA Levné knihy, např. v Praze, Ml. Boleslavi, Ostravě,... v dobré kvalitě a jen za 99,- Kč! A to stojí za to, ne? *5* *15*
  • ach jo

    ach jo proč mu musí být přes 70 let stějně jako terencovi *14* *14*
  • Libra

    nejlepsi herec co znam na jeho filmy bych se mohl divat porad *4*
  • Re: dvd

    ty filmy se dají sehnat od firmy KMA Levné knihy- jsou za 99,- Kč! to je super ne? *5*
  • Re: poradí mi někdo?

    jestli se rozlobíme budeme zlí *3*
  • josef

    ahoj jak se mas dobre ja take dobre a co dela doma .jsem jmenuje jan adamik *3* a je to *14* ja budu *9*
  • Nejlepší herec mám ho hrozně rád
  • Bud Spencer bol moj prvy herecky idol, vzdy som ho uznaval a budem ho uznavat, nech si ti filmovi kritici hovoria co chcu.
  • Autogram!

    právě jsem byla na jedné stránce kde byla napsaná adresa Budova i Terencova. jestli byste nekdo chtel pozadat nektereho z nich o autogram napiste mi na mail a ja vam poslu adresu i jak muzete o autogram pozadat-ucim se totiz italsky... :)) *4*
  • NEJherec!!!

    Bud Spencer je muj nejoblibenejsi herec,ma uzasne filmy,je fakt skvelej! =o)) *14*
  • Videa

    Na http://www.ashokagang.wz.cz/ najdete seriál "Ashoka Spencer", který je silně inspirován filmy s Budem Spencerem.... (doporučuji 2. a hlavně 4. díl...) *3*
  • Mrkněte se na dvavytecnicispencerahill.sweb.cz najdete tam různé věci, i píseň z filmu Jestli se rozzlobíme..... *1*
  • Mrkněte na : dvavytecnicispencerahill.sweb.cz tam najdete jak seznam filmů, tak píseň "Coro dei compieri" z filmu Jestli se ... *15*
  • hudba z NARNIE

    .....Dobrý den,PROSÍM,nevíte kde by se dala stáhnout na netu ta skvělá hudba z filmu NARNIE??? nebo nějaká jiná možnost poslechu této hudby.......prosím poradte.At se vám dařííí,zdraví Martin *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit