Přejít na výpis diskuzí

Bryan Adams

OSOBNOST 31.12.2006 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nové album

    Bryanovo nové album je vážně... super! *3* A super je samozřejmě singlovka "I Thought I´d Seen Everything", ale po textově proposlechnutém albu mě asi nejvíc vzala písnička "Walk On By". Celkem dobrá píseň na depku *3* .
  • no hurá

    konečne sem niekto pridal aj klipy!!! *4* *3*
    • Re: no hurá

      No problem - jako fanynka už od jeslí chytám a hledám vše, kde zní jeho skvělý hlas :-)
  • badams

    Jediná dobrá vec na mne je, že som Bryanova fanynka!!! *4* *5*
  • hojte - help me

    ahojte nevíte někdo jak se jmenuje jeho baladove album ?
    • Re: hojte - help me

      Ahoj Petře myslíš jistě to nové
      Bryan Adams 11 a vychází zítra 17.3.2008
      a je super!!!!!!!
      ahoj gina
    • Re: hojte - help me

      Bryan nemá baladový album na každom ja nejaká rocková vypalovačka *16*
  • Bryan

    love you so much ..so tell me .. Have you ? ever really loved a woman ... so ..Here i am !!:)) *14*
  • Bryan

    jj, Bryan Adams je naprosto supr... jeho pisniky jsou nice... obzvlast Here I Am a Everything i do I do it for you... :)
  • The best

    Je to jeden z nejúžasnějších zpěváků, jaký znám, ne-li ten úpně nejlepší *14*. Hlavně sem hotová z písničky All for one, All for love, kterou nazpíval se Stingem a s Rodem Stewartem. To je prostě BOMBA!!!! *14*
  • MY HERO :)

    ZBOZNUJEM BRYANA ADAMSA! je to proste clovek, ktory urobil pre hudbu a svet neskutocne vela....som naozaj hrda na to, ze som jeho fanusik, pretoze pre mna vo svetovej hudbe uz nebude existovat nikto lepsi...
  • super

    Znal jsem Bryana je z mála písniček, no v sobotu 14.7. nám náš zaměstnavatel dal na své 50.výročí moc krásny dárek. koncert Bryana Adamse.Je fakt dobrý a skvělý šoumen.byl to super zážitek zakončen krásnym ohňostrojem. Díky pane Bernere.
  • Bryan the best

    Hele lidi až do nedávna jsem vůbec nevěděl kdo to je. Pak jsem náhodou narazil na Here I am, fakt bomba. A ted uz mam jeho vsechny alba. The best song je samosebou everything i do...., ale má v celku všechny písničky dobrý, je to jeden z nej zpěváků Zdar všeci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit