Přejít na výpis diskuzí

Bradley Simpson

OSOBNOST 18.4.2014 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten je taaaaaaaaaaaaaak úúúúúžasnej!!!! *14* *14* *14* *2* u nich je můj žebříček takovýhle:

    1.Bradley*14*
    2.Connor*2*
    3.james*3*
    4.Trist *7*
    • Vsetci su krasni ale moj rebricek je odlisny od toho tvojho
    • Jj ten žebříček mám úplně stejně <3
  • Brad chodí so mnou
    *16* *6*
    • Víte že s váma s niym nechodí vy blbky. ale jinak je super *14*
  • brad chodi se mnou :-) hahahahahahaha a to je fakt pravda :D :P
  • ja je mela rada ale pak se mi začali líbit 5 seconds of summer a jakou dobu sem ještě předstírala před svou kámoškou že se mi líbí jenže pak na to přišla a když sem jí ukázala 5SOS brečela kvůli tomu že už se jí nelíbí ale já je mám pořád ráda sice ne tak jako předtím ale mám je ráda
    • kachnamo
      tak ja to mam přesně naopak *1* *15*
      • 5SOS jsou lameři,který nejsou ani hezký a vůbec neumějí zpívat. Jsou to pravý opak The Vamps!! The Vamps jsou nej a hlavně Bradley *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • happy Birthday bradley *4*
  • On chodí s Lauren Jauregui ?? *14* *14*
    • Ne chodil ale rozešli se v lednu někdo by už to měl opravit -_-
    • Chodil
  • Když jsem viděla jeho první klip hned jsem se zamilovala vipadal jako anďílek který zařil ale pak mě nějak omrzel a mě to tědkom strašně mrzí sorry Bradley sorry
  • Ta písnička o ní ani není. V interview řekli, že je o Jamesovi, protože takovou dívku potkal. A i kdyby si to vymýšleli, stejně spolu Bradley a Lauren nebyli, byli to jen dobří přátelé (ostatně jak ona řekla). Celá ta věc s přistižením při líbání podle mě ani nemohla být pravá - viděl je údajně nějaký fanoušek a nejsou na to ani žádné důkazy. Bulvár opět dělá z komára velblouda.

    P.S. NO MATTER WHAT - TRADLEY IS REAL.
  • On má holku???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit