Přejít na výpis diskuzí

Bohuslav Sobotka

OSOBNOST 15.10.2010 
429 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jak byli zabedněnci velebící komunisty ,tak jsou zabedněnci oslavující tuto bandu která nadělala samé prasárny.A pro republiku? Snad pro sebe.
  • Slušný člověk se otřásá odporem nad těmi hnusnými ubožáckými výlevy, plnými nenávisti. Nic jste pro naši republiku neudělali a panu premiéru Sobotkovi nesaháte ani po kotníky. Styďte se!
  • Co to zas slibujete za hovadiny.To už říkal Klaus před 28 léty.Kde by jste na to vzali ,když jste všecko rozkradli!
  • Dobry den pane Sobotko. Pridte vysvetlit hornikum na karvinsko kteri vyfaraji a jdou na pivo do hospody kde se nevari a nemuzou si zakoutit. Myslim ze tech ran by bylo vic nez jedna. Stratil jste pojem o demokracii. Uz zijeme v policejnim state plnem zakazu a narizenic. Tahle vlada stoji za prd.
    • Demokracie je o tom že právo jednoho končí tam kde začíná právo druhého. Tedy právo si zakouřit končí tam kde ostatní lidi smrad z cigaret obtěžuje ty trotle.
  • Já jsem se včerá dozvěděl že Sobotka bude kandidovat na prezidenta republiky doufám že to nevyhraje a kdyby jo ta celá ČR půjde do p....e a budeme platí i za to že dej chameleon to je opravdu hrozni ze ho to vůbec taková věc napadla
    • Ty se nauč nejenom psát, ale i mluvit.
  • Sobotka říká, má viza je bez Babiše a bez Zemana", moje vize je Má země bez Sobotky,Kalouska, Bělobrádka!
  • Přes jeden tisíc hulvátů nic není.Jsme sice pravicoví,ale nyní Vám fandíme pane Sobotko.
  • Mě připadne že se z tho všeho dění nervově zhroutí,a půjde se oběsit.
  • melou spravedlivě. Jen aby se nám pan Sobotka nemusel za pár let prostřednictvím spřátelené ČT všem omlouvat.
  • Sobotko,jak tě pozoruji v televizi je mi z tebe smutno.Kopeš kolem sebe,ale není ti to nic platné.VOLBY NEVYHRAJEŠ.Už nevíš co bys vymyslel na Babiše.Stal se z tebe mstivý haj.l.Ale,naše rodina ti hlas už nedá.... *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit