Přejít na výpis diskuzí

Bohuslav Sobotka

OSOBNOST 15.10.2010 
429 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všem je naprosto jasné, že pan Sobotka je absolutně nedotknutý takovými pojmy jako jsou : každodenní práce za pár korun, tvrdá realita, vztahy mezi normálními lidmi, chlapská zodpovědnost atd. V životě nepracoval a žije v nějaké pražské intelektuálské bublině. Připadá mi jako automat, do kterého vhodíte 5 Kč a on začne kecat naučené fráze, přičemž v jedné větě použije 3 krát "sociální demokracie". To se fakt nedá poslouchat a normálním lidem je to nesrozumitelné. Robot Sobotka bude na scéně tak dlouho, dokud mu to dovolíme. Má pan Sobotka vůbec koule ? Chodí někde pravidelně na pivo, aby slyšel vox populi, vox Dei ? Vyhodili ho někdy odněkud z práce ? Byl někdy bez peněz ? Ví co je to hypotéka? No nevím, odpovězte si sami a vyjde vám, jakého premiéra vlastně máme. Nůžky mezi panem Sobotkou a problematikou lidu se čím dál více rozevírají. Pane Sobotko, nikdo Vám nerozumí, běžte pryč z vlády do nějakého výzkumného ústavu kde najdete určitě poprvé v životě uplatnění. Ale pozor, budete muset chodit do práce za pár korun, budete mít nad sebou šéfa a vedle sebe spoustu spolupracovníků na jejichž otázky nebudete znát odpověď. Tak hodně štěstí Premiére.
    • Souhlas-je to lehkozivka a podrazak!!!!
  • Sobotka říká, má viza je bez Babiše a bez Zemana", moje vize je Má země bez Sobotky,Kalouska, Bělobrádka!
  • melou spravedlivě. Jen aby se nám pan Sobotka nemusel za pár let prostřednictvím spřátelené ČT všem omlouvat.
  • Sobotka neví co dětat kat kolem sebe kope.Myslím,že by měl už skončit nadělal spoustu škod jako ministr financí a těd ´kope do Babiše a Toka sám by mel odejít.
  • Pane Sobotko,vy se nám ale vybarvujete čím dál více do morka s plna plody hvězdiček EU.Dříve Vás člověk slušnej volil,ale ty časy jsou už pryč.Dopadnete ve straně jak šašek Kalousku.Jste poslední měsíce neferovej politik.Podražíte aházíte klacky pod nohy p.Babišovi,ktery kouká sehnat prachy na vaše!volební sliby a dluhy co nasekalaODS!Raději se stáhněte......
    • Ty casy kdy Vas pane Sobotko clovek bral vazne jsou uz pryc.Ted jste jen ochoten podrazit kazdeho kdo vam stoji v ceste .Slusnemu cloveku je z toho spatne.A verte ze po volbach zjistite ,ze je nas dost.
  • Sobotko ty vemeno vem si uprchlíky k sobe domu ty pitomce
  • Dnes v Brně na sjezdu zase mlátili prázdnou slámu,věty typu "Soudruzi já věřím že když se to vyžaduje tak my všeci budeme dělat tak jak má byt,protože tak je to správné,tak to má byt".A na závěr Sobotka řekl" Dnes začíná budoucnost".To a vaši předchůdci melete už 27 let a k ničemu to nevede.Nedá to tu dohromady ani Maria bohovych.
    • Tak mu přeci dopřejte ještě těch pár měsíců blažené euforie a pocitu moci, vždyť už ho čeká jen velký držkopád. Nejspíš ale, už má někde v EU pro všechny případy přichystané teplé hnízdečko, však se taky snažil.
  • Sobotko táhni už konečně k LOPATĚ!!!!!!Už máš nahrabáno a nakradeno dost!!!!DUŠEVNÍ KR*PLE *1* *12*
  • Pane Sobotka já jsem byla kandidátka za vaši stranu a jak jsem dopadla ? Je ze mne žebrák ! protože ožralové a lidi který nikdy nepracovaly se mají líp než já já jsem celý život pracovala starala jsem se o ochrnutého manžela 8 let a co vymyslela vaše vláda pro lidi který pečujou o své nemocnou rodinu ? Nepomáhá vůbec těm lidem co pečujou o své příbuzné a ve finále když jsem si zničila záda a nohy se dozvím že my bude za těch 8 let vypočítán důchod jako osobě která jakoby těch 8 let nic nedělala ! Chodím na pracák a je to ponižování lidické důstojnosti chovají se ke mne jako když jsem celý život nepracovala ! Kde je nějaká ochrana pro lidi jako jsem já je my 53 roku a nikde neseženu práci a i kdybych ji sehnala tak ji po zdravotní stránce nezvládnu . Já neřeknu mladý co nikdy nepracovaly ale my co nám je přes 50 let si nezasloužíme byt ponižovaní úřední biogracii máme odpracováno 30 let . Vaše vláda a poslanci mají platy přes 50.000 KČ + příplatky na dopravu + příplatek na bydlení a rúzny výhody a mne seberete peníze který si vydělám za noviny a přispějete my na bydlení miň než ubytovnám a já si musím doplácet bydlení ze životního minima z 3.400 KČ . To vám přijde normální FÉR ? Já si to s vámi na pul roku vyměním a uvidíme jak vyžijete z 2.500 KČ A já blbec jsem vám a lidi který my daly hlasy dala 165 hlasu ! A přijde vám taky normální že se v televizi žebra na léčbu nemocných děti nestydíte se vy a všechny poslanci ve vládě žijete si jako králové nemate hluboko do kapsy nemusíte přemýšlet jestli si můžete koupit rohlík navíc a ještě si přidavate na premiich . Přijde vám to normální , Já se mám hůř než kriminálníci který jsou v kriminále oni mají třikrát denně jídlo a jsou v teple a nic nedělají tak kdo je trestaný já nebo kriminálníci ? Z jakých důvodu by mneli byt u nás emigranti když se neumíte postarat ani o občany České republiky a nebo co je důležité se nepostarate ani o Nemocné děti . Emigranti ať si nazbíraji víčka jak se to děla u nemocných děti aby měli na léčbu .
    • Takovej je život,teta!
  • Dobrý den, pane Sobotko. Vždy jsem volila ČSSD. Už nikdy to neudělám a to kvůli Vám. Jste samolibý a jedině co umíte je to Vaše neustálé omílání bla, bla, bla, které ovládáte i s úsměvem. Omíláte totéž, stále dokola naučené fráze. A to nestojím na straně pana Haška. Vy zlikvidujete sám ČSSD.
    • Sobotka je člověk, který ve svýxh 42 letech neodpracoval poctivě ani jeden den. Ihned po studijí se dal na politku, ale jakou, špatnou, zákeřnou, nečestnou takz. "korytářskou" To mu nevadí, že z úůatků od Dr. Ráta dostal na svůj byt v Praze 7 mil. Kč. Takový podvoník by měl bát premiérem? Směšné, chraň Sv. Václave náš dtát před tímto člověkem, Blanočtí rytíři vyjeďte 17. lispotadu t.r. z Blaníku a tu veškerou verbež uvrhněte do Vltavy.Ať žije svoboda a demokracie. *1*
      • Smutný občane,to je ale hloupá úvaha,že neodpracoval ani jeden den.To je dělnický názor.Jsem učitel a jednou mě jeden dobrý řekl"nikdy jsi nerobil" to by se divil,kolik energie jsem musel vydat za jeden den práce s dětmi ve škole.Proč mají lidé takové názory ? Myslí si , že jen jejich práce je namáhavá,protože jinou nezkusili.Sobotky si vážím,že dělá politiku tolik roků,je odborník a dobrý politik,má praxi.To,že je v politice tolik roků bez kauz tunelování a jiných praktik co jsme zažili v ODS a Topce si ho vážím.Je to profík a dobrý člověk.Věřím mu,že chce dobro pro lidi. *14*
        • Pane učiteli, zapomínáte na kauzy ČSSD schválně nebo jste opravdový sklerotik? Matkou klientelismu, trafikantství a korupce v naší zemi je kaskáda vlád Zeman, Špidla, Gross... Bylo snad málo kauz těchto darmožroutů a jejich kamarádíčků?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit