Přejít na výpis diskuzí

Bohdan Tůma

OSOBNOST 14.7.2008 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to blaj co bere vsechno

    Ij bla, aj bla bla aj bla blaaj bla blaaj bla blaaj bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla aj bla. aj bla. bla aj.
  • Je všude........

    Nemyslíte, že slyšet B.Tůmu všude je trošku otrava. Může být skvělý, ale čeho je moc, toho je...... Mluví ve filmech herce, namlouvá upoutávky na TV programy,reklamy, a ještě ho musím posloucht v obchodňáku, jak kváka přes celé Tesco, cosi o výhodách. Ten hlas se mi už protiví. Dal bych mu rok úplný zákaz a není až tak kdo ví jaký. Pan Šťastný to je machr a s pěkným hlasem, který se dobře poslouchá. Je to jen názor, ale doufám, že si ho pan Tůma přečte.
    • Re: Je všude........

      ta Vaše závist je opravdu ČESKÁ ! ! !

      čím se živíte Vy ? ? ?


      JSTE PSYCHICKÝ CHUDÁK ! ! !

      Bohdan je 1 * * * * * * * * * * * *
  • Pan Bohdan Tůma je opravdu vynikající dabér!!!Ale dnes už kvalita dabingu nikoho nezajímá. Když uslyším postavu nadabovanou takovým L.Cigánkem,tak film vypínám...
    Fakt, že dabing dovede postavu dost znehodnotit.Přeji mu hodně dobrých rolí!
    • souhlasím pan tůma má excelentní hlas na postavy které dabuje zvláště pak třeba semira gerkhana nebo šerifa wiguma
  • casanova

    😍

  • Bohdan Tůma patří spolu s Teršem, Švarcem a Mahdalem k pohřebákům českého dabingu. Hranici nevkusu posunuli do absolutna. Pokud by bylo možné přepnout do originální podoby s titulky, tak mi nevadí, ale ono to možné zatím není(nejsou titulky). Bohdan oproti ostatním zmíněným s hlasem umí, ale proč to musí dokazovat v každé větě? Začne zhluboka, skončí ve výškách, nebo opačně. Třeba jednou těmto mluvičům poděkuji že jsem se konečně dokopal k naučení angličtiny. Já jsem si tyto pány (nebudu používat sprostá slova) nazval viry. Zavirovali už skoro veškerou dabingovou tvorbu. Také ostatním slušným dabérům musí lézt na nervy. To že dabují skoro vše znamená že musí jít se svými službami hodně pod cenu.
    • Hele, zkus si dabing a uvidíš, že to není žádnej med. Já osobně jsem daboval v brněnským dabingovým studiu (strejda tam pracuje)daboval jeden americkej televizní film a dabing fakt není nic lehkýho. Času je na to málo a je to v hrozným zpěchu. Takže prosím ty, kteří nemají s dabingem žádnou zkušenost, aby ostatní dabéry nekritizovali a nechali si všechno pro sebe. *16* *16* *16*
      • Tak k vašemu příspěvku. Tykáte mi, a pravopis také není váš koníček. Takže pokud jsou dabéři něco jako vy, není se čemu divit. Dabování je práce jako každá jiná.
    • Prosím, takový názory sem nepiště, nechte si to pro sebe.
      *16* *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit