Přejít na výpis diskuzí

Billy Ray Cyrus

OSOBNOST 30.6.2008 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adamopl

    ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ?????????????????????????????????

    co myslíte je lepší v hanněh montaně je lepší naž ve skutečnosti ale miley cyrus je kočka asi jsem se zamiloval *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ?????????????????????????????????

      já se zamiloval taky *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ?????????????????????????????????

        no je hezka ale na ni nemate *5* *5* *5*
        • luida

          Re: Re: Re: ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ?????????????????????????????????

          Hezká je. Ale s make-upem!!!!! Miley bez make-upu. http://www.odhaleno.cz/hollywood/24 80-celebrity-bez-makeupu-boze-z-nic h-jde-strach.htm
  • bariesska

    Billy Ray Cyrus

    Billy je ůplně skvělý a má senzační vlasy a bradku já bych ani neřekla že mu je 47 ale 30 a v Hanněh Montaně je supr jak zpívá (maskotí láska)přidej tam máslo a Jamu *3* *3* *3* .
    • janetqa

      Re: Billy Ray Cyrus

      to nezpíval von .....
  • -julianna-rose-mauriello-

    Můj Názor

    Podle mě je Billy upe mazecky dobrej chlapíQ! Jako samo, že ne vichni maj na něj tenhle názor! Každý má svoje názory, a měl by si za nimi stát... Já osobně si myslím, že je to ten nejlepší chlapík na svůj věk! *14*
    • Re: Můj Názor

      no to mas pravdu je to hvezda *5* a vipada tak na tricet *15* a ma uzasnou dceru miley cyrus *14*
      • Re: Re: Můj Názor

        MÁ SUPER DCERU, VLASY, IMAGE, POSTAVU, ROLI, HLAS APOD.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit