Přejít na výpis diskuzí

Billie Joe Armstrong

OSOBNOST 31.12.2006 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • katka podla vzhladu hodnoti len uplne plitky clovek,nikdy nedokazes to co on
  • Katko ,jestli ti přijde hnusnej tak to jsi se určitě nikdy neviděla v zrcadle,protože to co jsi napsala může napsat jen člověk bez vkusu a takový lidi většinou jsou dost hnusný.respektuji tvuj názou ale shnij za živa
  • Je hnusnej fuj vypada jako smtrtka a jako vytáhlej z žumpy *12* *12* *12* *10* *16* *16* *16*
    • Katko ty si P*ča :) *3*
    • jestli se ti nelíbí tak proč na něj koukáš? seš úplnej mentál! *16*
  • to akoze mi chcete povedat ze ma 40 rokov?? ved s kade by ich nabral..ma najviac 23 aj to je vela
    • Smileyy
      Jo,mě taky Billie nepřipadá na 40 ale je to tak.. :D
  • He is bestbestbest..... singer o over the world he's amazing *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Muj nejlepší vzor nejlepší zpěvák nejlepší kytarista a nejlepší showman na světě bůh punkrocku *14* *14*
  • Hi Billie, I wish terribly that he came to the Czech Republic. Your the best singer in the world ... I admire you terribly and Green Day is the best band in the world ... have a great song :) I love you .. *3* *3* *14* *14* *14*
  • kazdy chce byt ako on,potom robia zo sebou somariny a nakoniec aj debilov..nejdem tu pisat ako ho milujem aky je sexy a pod.aa...ja ho neobdivujem pre pekne oci vlasy ci usmev aj ked ich ma..obdivujem jeho srdce a charakter,nikdy som nestretla cloveka co by mi bol tak podobny,a tym mi je taky blízky...sexy a neviem co bude o rok pre niektorych z vas zase niekto iny,obdiv neni o tom,je o tom co v tom cloveku najdes
  • Adelea
    Jsi nejlepší zpěvák na světě !!!!! *14* *14*
  • Adelea
    Jsi ten nejlepší zpěvák na světě. Přijeď do CZ.
    You´re the best singer the world. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit