Přejít na výpis diskuzí

Billie Joe Armstrong

OSOBNOST 31.12.2006 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BJ A FILMY

    JÁ TEDA WIM JEN ŽE SI ZAHRÁL V HAUNTED DUCHA, JINAK NIC VÍC, JO A POKUD MÁTE RÁDI GREENY, URČO SE MRKNĚTE SEM-HTTP://LASOUNEK.ER.CZ *14*
  • hounted nebyl film.....a toho ducha nehraje, ale jen dabuje, protože je to animák....já teda neřikam že nikde nehrál, ale nějak se mi to nezdá *5* a když řikal že se bude možná točit film o Green Day a voni se ho ptali jestli tam budou hrát a Billie jim řek že ne, protože voni nejsou žádný herci tak nevim *7* !?jo dyštak jukněte na www.bja.blog.cz sou tam greeni *14*
    • Re: billiejoeka

      billie v haunted opravdu hrál. viděla jsem tu scénu na netu.a neni to kreslený!
  • Vždyť Billie hraje. To jste jako nevěděli?! No jasně vy ho znáte pouze z Green Day a to je vše.
  • Pro fanoušky

    Jestli si říkáte fanoušci Billieho tak by ste měli vědět, že hrál v nějakým filmu! Myslím, že se jmenoval nějak Hounted House ale nevím přesně fakt ne, ale vím, že tam hrál ducha. *5* ale i přes to pro mě teda neni herec! ale skvělej človíček a zpěvák! *14*
    • 1greenuskaa1

      Re: Pro fanoušky

      Souhlasim s netys!
  • herec??? *7*
  • Cože??

    Vodkdy je billie joe herec??to by me fakt zajmalo....
  • no to se povedlo s tim hercem aspon jsem se pobavila.
  • kterej borec to psal???jestli je billie joe herec tak já sem papež a protože sem ženskýho pohlaví,tak papež nejsem ani kdybych chtěla.jinak billie je největší kanec na světě!!!
  • herec????
    • Re:

      Me uz to nebavi napisu tohle a pak mazu odtud je to forum na h*vno!!!!!
      porad tady kecaji jenom nejake zasr*ne! kravy vyfocene s hoperskou capkou ktere pisou Miluju Billiho!!!! vole! ja ho mam taky rada ...ale urcite ne jenom ho mam rada green day ne jenom jednu cast(Billiho) takze asi takhle ti kteri tady pisou i love Billie Joe Armstrong a dovoli si tady dat jetse k tomu chbu jak vrata (BIlly ) ....tak z toho nemuzu je to naznak lidske nedospelosti takze si tady slintejte nad bILLIM JA JDU POSLOUCHAT green day!!!!
  • magoři

    jakej blbec tohle tvořil? :D dobrej vtip, jsem se dost dobře zasmála :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit