Přejít na výpis diskuzí

Bill Gates

OSOBNOST 31.12.2006 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mamince ksvátku

    milá maminko. játi přeju hodně ráda tyto růže. a abis mněla ráda hodně růže. a taki hodné rodiče. a taky hodně života.
  • mamince ksvátku

    milá maminko játi přeju hodně rád abis mněla hodně růží a taki hodné rodiče a hodně života.
  • O BILLU GATESOVI

    JE TO JEDEN Z NEJVETSICH PAPALASU JAKE SEM KDY POZNAL A NEJVETSICH FRAJERU CO ZNAM A TO EJN PROTO ZE JE VIP BOHAC ON JE SUPER BOHAC!
  • Kdyby....

    Kdybych měla tolik peněz,co on,tak bych určitě dala něco těm lidem v Africe...pořídila si pizzérii, obchod se sběratelskými předměty a cestovala po celým světě - pak bych někde zůstala a napsala o tom knížku. *5* Nevim - asi bych už měla začít vydělávat.... *1*
  • Ano,v Africe a všudě možně jinde mají hlad,avšak Bill Gates nedávno vyhrál cenu,podporoval chudé a hladové lidi!!
  • se zneho poserte ,vzdyt je to zlodej. JO A V AFRICE MAJ HLAD
  • FOTO

    Pokud máte nějaký skvělý foto Billa,tak mi ho prosím pošlete na můj e-mail.Jsem jeho velký fanda.Jen tak dál,Bille. Dík.
  • Linux

    Již delší dobu je zde otázka kdy Linux položí na lopatky Windows, ovšem je docela možné že nastoupí konzole které operační systém nepotřebují. V mnohém se používání XP systému podobá kouření cigaret, taky zakrátko je třeba restartovat protože to nechce fungovat. Linux se nemusí restartovat a o tom to je! Jinak se těším na nové vyhlídky a na to že zde snad bude méně restartování. V.K.
  • Dobrý den vážený pane Gatesi, moc bych si přála se s Vámi setkat, ale vím, že je to nemožné. Prosím Vás o Vaši adresu nebo email, snad jen Vy mi můžete pomoci. Děkuji a posílám pozdrav z ČR. Svaťka
  • WOW

    Co bych dala za to, abych měla jeho bankovní konto! Zatím na tom pracuju a budu asi do konce svýho života, ale i tak ho dost obdivuju. Začínal od nuly a teď má hned několik nul na svém bankovním kontu! Prostě WOW!!!!!!!
  • Drogy už neberu, jsem netknutej jako posilovna Billa GAtese
  • kdo ne... :)
  • Hale nemáte někdo jeho tel.číslo já bych potřeboval nějakej sponzorskej dar :-)))
  • Potřeboval bych zjistit Billiho e-mail. Potřebuji se jej na něco zeptat. Petr
  • taky bych chtěla být nejbohatší...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit