Přejít na výpis diskuzí

Bedřich Smetana

OSOBNOST 31.12.2006 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • plně s vámi souhlasím pane zdeněk
  • Hej pi*o co meleš za hov*a kur*a seber se a jdi m*dat s cigánama d*vko zdechni na kapavku špí*o
    Tento článek je urážející a neprofesionální - Neprofesionálně zpracovaný.
    Pan Zdeněk, Paní Helena
  • supr čupr článek *4* *12* *7*
  • Jako Tvá gramatika.
  • Moc děkuji, opravdu hodně mi to pomohlo, je to lépe napsané než na Wikipedii, tam je moc informací a je to pak nepřehledné. Určitě ten domácí úkol do hudební výchovy bude suprový, díky tomuto. *14* *3* *15* *2* *1* *4* *5*
  • Vy tady poučujete o pravopise českém, když sama neumíte ani správně doplnit interpunkční znaménko - a to čárku. Prosím Vás, než tady začnete buzerovat, kdo umí česky a kdo ne, raději si zkontrolujte Váš text. Nemálo jsem se totiž u něho nasmála. A to že někdo píše, tak jak mluví (tudíž například nářečí, taktéž píšu bo, šici apod. a to jenom díky tomu, že jsem kousek od Ostravy), neznamená, že hned neumí pravopis, popř. je na něm špatně...
  • referat super a korat male nedostatky *13*
  • Fak dík moc mi to pomohlo *4* *4*
  • referat supr *3*
  • Referát moc dík. *14* *5*
  • diky za radu
  • Ty referáty to je hrůzu *8* ale hodně mi to pomohlo *3* *4* *5* *15* *1* *2*
  • Všichni piště že si musíte udělat referát vole :'DDDDDDDDD
  • Taky referat suprově mi to pomohlo děkuji *2*
  • no mně taky moc moc pomohl *12*
  • je super píšu do hudebky referát moc mi to pomůže *16*
  • Děkuji za životopis, moc mi pomohl.Taky úkol z hudebky!
  • Týjo,jsem v devítce,škola je nehorázně nudná (Asi to znáte,co? ).. A ještě musím za trest (Jo,vyrušovat se opravdu nevyplácí *2* *1* *1* ) udělat referát na tři stránky.. až uslyšíte někde sanitku,víte pro koho asi jede!... Mějte se *3*
  • Jo no, Teďka musím dělat o něm referát dloouhej na 2 stránky..Fakt úžasný.. *13*
  • tak ahoj jdu delat referatt *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit