Přejít na výpis diskuzí

Barbra Streisand

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oprava

    Ve filmografii mi chybi Žena v ringu
    (1979). Hrají: Barbra Streisandová, Ryan O'Neal, Paul Sand, Whitman Mayo, Patti D'Arbanvilleová. Režie: Howard Zieff

    AHoj *****D
  • Barbra Streisand si mě získala a naprosto uchvátila svým zatím posledním albem Guilty Pleasures, má můj obrovský obdiv...Postupně si musím doplnit svou sbírku o její další alba, je opravdu úžasná!
  • Naprosto souhlasím s oběma předešlými příspěvky. Já jsem obdivovatelka Barbry Streisand již 35 let. Její zpěv mě okouzluje stále. Vlastním velmi rozsáhlou kolekci CD i filmu. v poslední době jsem okouzlena jejím albem Duets¨- jedinečné.
    • Re:

      Ahoj. Nevím, zda sem ještě někdy přijdeš, ale chtěl bych se zeptat, když máš rozsáhlou sbírku CD i filmů, zda bys mi poskytla kopii filmu YENTL, případně poradila, jak se k filmu dostat. Pokud si to přečte kdokoliv jiný a chtěl by mi udělat s tímto filmem radost, určitě se ozvěte. Díky. Honza
  • Mě uchvátila Barbra Streisand již před 35 lety a jsem jí věrná dodnes. Mám velkou sbírku jejích CD i filmů. V poslední době mě okouzlilo CD Duets. Prostě nádhera.
  • je mi sice17, alee Barbru mám taky moc ráda má krásný hlas,úžasně melodický. Nejrači mám její cd Christmas memories a poslední Guilty plesure. Miluju její film Dvě tváře lásky a Pán přílivu.Spolu s Cher, Celine Dion a Anastaciou je Barbra moje nejoblíbenější zpěvačka! *14*
  • HELP

    juj, tak mě je skoro 18 let a teprve jsem objevila onu bezbřehou krásu té úžasné dámy! proč né dřív??? Když Barbra zpívá, hraje nebo dělá prostě cokoliv (nebo když se na mě dívá jen z fotografie) pokaždé se snažím pochopit nepochopitelné! Říkám si, co ona je SAKRA zač, že mě staví do role totálního losera a zároveň mě vynáší do nebes? Co v té ženské, sakra, je.... I love her *14* *14* *14* *14* *7*
    • Re: HELP

      MAS NAPROSTOU PRAVDU JE MI 37 LET A BARBRU MAM RADA JIZ OD DETSTVI JE TO PROSTE VSESTRANA ZENA A NACO SAHNE JE KVALITA SAMA
    • Re: HELP

      na svůj věk jsi tuto DÁMU s big D zhodnotila nádherně!!!!!vyslovila jsi to,co jsem neuměla sama svými slovy napsat a jak to cítím!!!! *14* *1* *15* *15*
    • Je dokonalá!

      Denně si říkám, jestli je možný, aby vůbec existoval někdo nádhernej, talentovanej, prostě dokonalej...Pak se podívám na fotku Barbry a mám jasno. Je to možný!!!No a čas od času mě chytá mindrák z toho, že jsem taková "nicka"...I LOVE BARBRA!!! *14* *14* *14*
      • Re: Je dokonalá!

        přesně tak. *3*
      • Re: Je dokonalá!

        ano, ano, je skvělá. už jsem sice o ní přečetla tolik negativních věcí, že bych ji snadno mohla zavrhnouti *10* ale.... nejde to. prostě jak se ti jednou dostane pod kůži, nemáš šanci ji dostat ven. simply streisand. *14* a nejhorší je, že ona o sobě ví, jaká je a co dokáže s lidma udělat *9* *14* *14*
    • Re: HELP

      Rozumím Ti..., jak já Ti rozumím..:-) Honza
  • Známkování

    Je hezke, ze muj prispevek patri k nejhure hodnocenym, ale autorum davam 5 neb Zena v ringu stale chybi be filmografii.
  • Dotázek

    Zdravím, mám jeden dotázek, mám kompletní diskografii Barbry, ale soundtrack k filmu The Owl and the Pussycat mám v hodně špatné kvalitě...tak kdyby ho háhodou někdo měl...
    A taky bych se rád zeptal, zda někdo z vás byl na jejím koncertu. Já měl to štěstí, že jsem se podíval letos na její koncerty jak ve Vídni, tak pedevším v Berlíně, a na tenbudu vzpomínat celý život.
    • Re: Dotázek

      Bože!!! Jak já vám závidím!!! (ano, je to ošklivé, ale...víte jak)...já ji zbožňuju! a znám jí jen z fotek, několika filmů a rohovorů na netu...Jak já bych si přála vidět jí naživo...to prostě musí být zážitek. Víc než zážitek...prostě...toe Barbra naživo...nelze slovy popsat, jak moc si to přeji, jak to musí být úžasné...Mohu jen říct: Gratuluji vám a závidím!
      Bohužel soundtrack nemám, ale pokusím se ho sehnat... *14* Babs4ever *14*
  • http://cher-barbra-celine.blog.cz /

    na blogu mám pár novinek s Babs, třeba se to někomu šikne *3* *1*
  • beast

    movie

    nejvic se mi libila ve filmu yentl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit