Přejít na výpis diskuzí

Barbara Haščáková

OSOBNOST 9.6.2007 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Barby

    Barbara má vážne krásny hlas, škoda že sa momentálne realizuje viac v zahraničí. Každopádne nech sa jej darí *4*
  • Barbara je naj!

    Barbara Haščáková je naozaj skvelá speváčka, s krásnym, jasným hlasom. Máloktorá speváčka na Slovensku sa jej vyrovná. Tomu sa hovorí talent a ostatné kolegyne jej len ticho závidia.. Ale tak už to na Slovensku chodí.Pozdravujem Barbie! Radovan K.
  • lindanagyova

    SI NAJ

    BARBARA,TY SI PRE MNA NAJLEPSIA SPEVACKA AKU POZNAM.Bola si mojou etapou zivota,ked mo bolo tazko a jedine ty a tvoje piesne mi pomahali sa z toho dostat.Si skvela a tesim sa,ked sa vratis na Slovensko.Ja budem prvy tvoj fansik,ktory pride na koncert.Mas nadherny hlas,uzasnu charizmu a vzdy usmiatu tvar.K tomu si aj nadherna a to je skvela kombinacia.Mam ta velmi rada a na tom sa nikdy nic nezmeni.Zivotom mi presli rozny spevaci a spevacky,ale ty si a budes pre mna vzdy cislo jedna.Nie nadarmo sa o tebe hovori,ze si stalica.Si stalica aj v nasich srdciach.V srdciach tvojich vernych priaznivcov si stale.Tvoja hviezda pre nas nikdy nezhasina.
  • nejhezčí!!(písnčka)

    Nejhezčí písnička je Fontána láska!!! Ta je krásná a kdo si to nemyslí tak je divnej'' *3* *15* *4*
    • Re: nejhezčí!!(písnčka)

      Ahoj moc hezky zpívaš jestli mužeš tak mi pošli víc informací na e-mail jo a nezapomeň se mi podepsat *4* *14* *1* *15* *4* moc se na tvůj e-mail těším je mi 13 let
  • Jen tak ...

    Barbara má pěkný hlas i písničky. Ale jako brunetce kdysi jí to slušelo víc, škoda.
  • narozky

    Vše nejlepší k narozeninám!!!!!!!!!!!!!!!
  • Barbarko

    Miluji Tě
  • Všetko najlepšie

    Všetko najlepšie k narodeninám
  • kykca

    mate plosim nekdo tu pisnicku fontana lasky
    poslete mi ji pls na icq 568903127
    dii moocinky *3*
  • Barbara

    Ahoj Barbara :o)) *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit