Přejít na výpis diskuzí

Barack Obama

OSOBNOST 24.10.2010 
203 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obama

    Hele ťeď jsem se dokoukala na ten jeho projev myslím že takovýho prezidenta by si měly přát všechny státy! OBAMA! OBAMA! *4*
    • Re: Obama

      Jen ze začátku, Obamova popularita klesla na necelých 60%
    • Re: Obama

      OBAMA????Ten vejtaha???Je děsnej a strašnej horší prezident by faktg nemohl byt *5* A co máš z toho jeho projevu?HOVNO *15* *15*
      • Re: Re: Obama

        No jo tak to si frajer ale myslis si to jenom ty *1*
        • Re: Re: Re: Obama

          No jestli je cca 5 000 000 lidí takzvané "jenom ty" tak to si také myslíš "jenom ty" (a ještě samozřejmě pár bezvýznamných nul jako jsi ty)
        • Re: Re: Re: Obama

          ty drzoune falešnická!!!!Já mm velký respekt a jakýsyk co nechce představit své jménu bude MĚ!!!!upozorňovat že sy to myslím jenom ja ať žije Alžběta II.!!!! *14* *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: Obama

            s alžbětou 2 jdi do prdele ta omezeně vládně ve velké británii a kanadě zatím co barack obama v USA
            • Re: Re: Re: Re: Re: Obama

              Ty si nevystudoval zeměpis?Ještě jako královna Británie je v čele celého Brit. Spol. Národů a ještě je tu Austrálie a další menší zemičky.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Obama

              Nahodou si myslýš že jako asi obama je diktátor a že má neomozenou moc???trochu přemýšlej na co je americký parlament asi aby obamovi podstrkoval kuřata pod nos a radil mu jakou si má dát přílohu?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Obama

              Ale můj milý andílku.Angličané přecy do vlády Jiřího III.vládli v Americe ne?Holubičko moje *1*
          • Re: Re: Re: Re: Obama

            Hej!!!!Souhlasím s autorem doktor!!!OBAMA je pouhá loutka!!Jako byl Ludvík XIII.v náručí Richeuliea.Hele co na Obamovy vidíte i Bush byl lepší než on i když neměl zrovna vivinuté iq...ať žije Alžběta II.!!! *1* *1* *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Obama

              Hele antianděl a já si NEmyslím že ty jsi nějaký děd vševěd jak si myslíš TY a další hrstka bezvýzamných nul jako jsi ty samozřejmě.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Obama

              hele já si myslí že obamu nemáte rádi z rasistických duvodu protože je už dlouho známo že češi jsou rasisti *9* *9* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Obama

              Souhlasím s anonym Obama je pouhá lotka!!!
        • Re: Re: Re: Obama

          omyl, těch lidí by se našlo víc.. Obama je jen další loutka americký expanzivní politiky.. i když... šance by tu i byla.. :)
  • Jsi hvězda Baracku!

    Barack je velmi zajímavý a impozantní muž.Díky jeho kanditatuře se vyplavují na povrch americká klišé o rovnosti ras. *15*Jak vidno,rasová diskriminace stále přetrvává. *13* Baracku,moc Ti přeju vítězství! *16* Pryč s Jírou Křovím!!!!
    • Re: Jsi hvězda Baracku!

      A známe nějakého Jirku Křoví? *9*
    • Re: Jsi hvězda Baracku!

      Ty jedna falešnická Racistko převlečená za dívenku která má na svém tričku napsané NO RASISM!Ovšem TY!Takový názor nepodporuješ!I spousta černochů volila McKejna a je to běloch!!!!A jak se TY!Opovažujež dělat rozdíly mezi rasami!Podporuješ snad RAcistické myšlenky nebo co!!!!!!
      • Re: Re: Jsi hvězda Baracku!

        Hoooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooo.Obama se bojí že na něho zautočí Rusy. *5*
        • Re: Re: Re: Jsi hvězda Baracku!

          Ne ne hihi *15* Obama se bojí děsivého scénáře z Call of Duty: Modern Warfare 2 *15* hihi
  • Barack Obama nový prezident USA

    Barack Obama je opravdu hustej *5*
  • Barack Obama

    BARACK OBAMA
    ____________________________ __________
    JE NEJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
    supR muž A prezident...........užas..genalni on. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Svobodná Evropa

    Za nezávislost evropy vůči USA!!!!
    • Re: Svobodná Evropa

      Ano to je správné.Barack Obama...je horší neš Bush a nepochopim jak nekdo muze říkat že je dobrý přitom je to jen floutek v obležení paparákú!!! *3*
  • Je to jen poskok,jako celá americké vláda rodiny Rothildových, kteří jen využívají hloupé americké vojáky k tomu, aby po celém světě rozpotali nepokoje, jen proto aby ovládali ropná pole po většině světa. Zbytečné války kvůly jejich hladu po ropě v Iráku, Libii, Íránu, Jemenu atd., a ted ještě chtějí, aby padl Asad v Sírii, aby získli to co Asad ve své zemi pro svůj lid vybudoval, a opět je zase na programu ropa. Islámský stát vznikl již v roce 2003 po zbytečném pádu vpádu vojsk USA v Iráku a v roku 2011 po vypuklé občanské válce v Sírii, kam Amerika posílala svou nastrčenou a podplacenou opozici proti Asadovi, kteé je navíc zradila ovládl sever Sírie. A když toho Putin má už dost jak IS zabijí nevinné lidi a začne letecky útočit na pozice IS, tak americká propaganda tvrdí, že bobarduje civilisty nemocnice a proti vládní opozici. Ale, když bombardovalo americké letectvo nemocnice v Bělehradu tj. hl. m. Srbska a Černý hory, tak to samozdřejmě bylo vše v naprostém pořádku, a to , že ničí pozice proti Asadovské opozice, tak to je v naprostém pořádku, protož zde jen rozpotali občanskou válku a jak jsem psal pár řádků nahoru jsou to agenti a bojovníci IS. Nedavno vyšlo nejevo,že vojska USA chtějí jít do Sírie, proč to jsem psal opět nahoře a nechci se opakovat.
    • Omlouvám se za některé překlepi, zjistil jsem to až po odeslání.
  • konečně

    Konečně Bušovský smrad vyprchá
    • Re: konečně

      Bush uz dobushil *1* *1* *1*
    • Re: konečně

      Taky doufám...
      *4*
  • .....

    di te do piče , obama určitě bude lepší prezident než starej kripl Bush . A vy zasraní rasisti mi muzete vylízat prdel píči náckovský
  • Obamas

    Odmítám příjmout propagandu OBAMY *16*
    • Re: Obamas

      KLAU JE LEPŠÍ 100000000X
      • klaus je lepší jo tak to jsi buď hodně padlej na hlavu nebo klávesnice okazuje něco jineho než ty píšeš *5*
    • Re: Obamas

      Jisťo!!!!Obama ble
  • Negře,odstup!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit