Přejít na výpis diskuzí

Avril Lavigne

OSOBNOST 31.12.2006 
18317 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NOVÝ WEB O AVRILCE

    www.ppprincess.sblog.cz !!! je tam úplně všechno o ní! *7* *15*
    • Re: NOVÝ WEB O AVRILCE

      pochybuju!!! *5*
  • Jo? Tak to ti fandim.
  • Tery Haspek

    AVRILINA HVĚZDA NENÍ ŽIDOVSKÁ!!!JE JEJÍ....ŽIDOVSKÁ MÁ S TOU JEJÍ SPOLEČNÁ JENOM TO ŽE JE TAKY PĚTICÍPÁ....JINAK VYPADÁ ÚPLNĚ JINAK !!!!!!!!!!A MYSLIM ŽE AVRIL JE KANADANKO-FRANCOUZKA A NE ŽIDKAAA
    • Re: Tery Haspek

      jo přesně, má myslím francouzské předky..Avril je totiž francouzsky duben *1*.
  • sharpay1995

    Páni..:D

    No páni....:D tady je živo tak asi jako na hřbitově..:D
    • xkostex

      Re: Páni..:D

      asi tak a sranda jak v marnici
      • sharpay1995

        Re: Re: Páni..:D

        Chtělo by to zavést nějaké téma... třeba....:D To album měli vyjít na konci října/začátku listopadu že.... to už je ale za chvíli, a pořád to nikdo nepotvrdil, tak se mi zdá že se to zase posune...
  • super wallpapers

    chcete vidit hezke fotecky a obrazky teto celebrity???? http://wallpapers. webprovas.com
  • JE NEJ!!!!!!!!!!!!!

    AVRIL JE TA NEJLEPŠÍ JESTLI CHCEŠ O NÍ POKECAT NEBO O NĚKOM JINÉM NAPIŠ HESLO AVRIL JE SUPER
  • Miluju jí je božská a mam její obrázky všude *14* *14*
  • Ach joo...

    Štve mě, jak se změnila!! Je z ní druhá Paris! Byla to talentovaná zpěvačka, měla před sebou kariéru...Ale teď se z ní stalo to, co vždycky ostře kritizovala. Byla ještě celkem v pohodě, dokud jsem nečetla článek v Bravu ,,Jak být slavná´´. Z toho se mi zvedl žaludek! Je to teď namyšlená ožralka, která si myslí jak je cool! Nechápu, jak můžou říkat, že se bezpochyby vrátila ke své původní hudbě! Všimněte si rozdílu mezi alby ,,Let Go´´ a ,,The Best Damn Thing´´ To druhé je jen komerční pop!! Její nejlepší album je určitě ,,Under My Skin´´. Jaká škoda téhle dobré zpěvačky *9* Podle mě udělala Avril chybu, když dříve kritizovala pop a jeho představitelky jako Britney Spears nebo Hilary Duff.
    • Re: Ach joo...

      to je její věc tebe by bavilo bejt furt stejná
      • Re: Re: Ach joo...

        To sice ne, ale tolik bych nepomlouvala ty ostatní...Jen je prostě respektovala *3*
    • Re: Ach joo...

      Avril není na sto procent druhá Paris!To se pleteš.V Bravu jsem četla,že s ní byla na jednom večírku a to mě dost dostalo,protože na ni měla Avril vždy svůj názor(,,nenáviděla ji").Teď se,ale určitě změní,jelikož má manžela,s kterým čeká dítě a myslím,že je pořád stejná...prostě fajn *3*
      • Re: Re: Ach joo...

        Změnila se....A to hodně. Hele, myslíte si, že by byla dobrá herečka? Já Fast Food Nation neviděla a ani to neplánuju. Někde jsem četla, že možná bude hrát hlavní ve filmu o Courtney Love... *3*
    • Re: Ach joo...

      sice se Av změnila ale je to punkprincess já jsem teda mezi hudbou rozdíl nepoznala jenom možná ňáké písničky je pravda že Av toto všechno kritizovala a jde si to teďkom všechno proti sobě ale jsem její fanynka nadále stala se s ní prostě dospělá dáma ale švihlá je pořád mě stačí se koukat na vide jestli chcete naštivte muj blog je tam o ní uplně všechno www.verulinka-avril.blog.cz
      • Re: Re: Ach joo...

        Ehe....Punkprincess?? LOL!!! Sex Pistols, The Exploited, Ramones...Jen ne Avril!! *1*
      • Re: Re: Ach joo...

        Hey, mám dotaz...Kde bereš ty novinky o Avril, třeba to, že není těhotná???
  • mám 195 foteček avrilky takže kdo chce tak at napíše určitě mu je pošlu jo e e-mail je vybiralova8@seznam.cz
  • Avril

    She is so pretty
    • sharpay1995

      Re: Avril

      Yeah...!!!!xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit