Přejít na výpis diskuzí

Austin Mahone

OSOBNOST 27.2.2012 
264 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele lidi nevím proč se tady hádáte prostě nějakej Bieber mě nezajímá a na Austina nemá a tečka a jestli se někomu nelíbí Austin jo pište si tady co chcete ale nezminujte sem Biebera!!! :-)
    • lucie.hubkova.1
      vtipné až jsem se zapomněla smát *4*
  • Ahoj autine jenom sem ti chtěla říct že jsi totální vypatlanec ze záchodu.....nwm proč tě tady každý chválí když máš hlas úplně jako holka ??!!! ježiši všichni asi pomi byt uplně hluší, esi teda z toho už neohluchli........ d*bile
    • ♡♡♡Austin Mahone je skvělý kluk a zpěvák!!!!!!!! ,má hezký hlas.! To ty asi musíš být úplně hluchá.:-(
      Ne urážej ho!!!
    • lucie.hubkova.1
      jde vidět že nemáš v tý hlavě mozek holka *1* *1*
    • Nevím proč mu to píšeš,když se sem ani nekoukne a ještě k tomu neumí česky :DDD když to je AMERIČAN"" Fuck Logic! xDDD
  • Neviete či je pravda že Austin a Camilla Cabello spolu chodia?
    • jo codí spolu tak se koukny na videa *4*
    • Jo je prvá ze spolu prý chodili a jestli ještě chodí newim ale nevypadá to tak :/
  • I LOVE YOU !!!! Austin Mahone *14* *14* *14* *14* *3* *14*
  • *14* *14* *14* Ahoj Austine *14* mám tě hrozně moc ráda mám i tovoje plakáty, a miluju šechny tvoje písničky nejoblíbeněší jsou: Shadow, say somethin, Banga! Banga!, Mmm Yeah *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ahoj austine mam tě rada a poslouchám tvoje písničky moje jsou oblíbené *14* *14* Bange Bange, Mmm yea *4*
  • Ahoj Austine líbýš se mi víc než Jstin Bieber a chtěla bych tě vidět ale to by se nikdy nestalo sem do tebe blázen.Myslela sem že nejhezčí kluk je na světě Justin ale seš to ty .<3 Ale škoda že sem tě nesledovala od roku 2011 našla sem tě na youtube ve 2013 a tomě šte ale nejvíc ses mi líbyl ve 2012 <3 Austine I love you forever <3 *14*
  • ahoj austin si pekny mam ta vsade a budememi 13 let *14*
  • austin je uzasni cmuk *15*
  • austin je tak sexy *14* je to nejlepší spěvak na světě *15* *15* *15*
    miluju ho *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit