Přejít na výpis diskuzí

Audrey Tautou

OSOBNOST 31.12.2006 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásná to herečka.
  • Audrey

    Audrey je nej. *14* *14* *14*
  • Tak tohle to je moje nejmilovanější herečka, je prostě skvělá. Viděla sem snad všechny její filmy a jen málo kdy mně sklamala a když už tak jen malilinkato. *14*
  • má mě rád,nemá mě rád

    zdravím všechny!jelikož sem ve filmografii nenšla film..který mě doslova uchvátil..tak prosím milovníky této herečky..aby mi napsali originální název filmu..potřebuji ho sehnat...zahrálla si v něm hlavní roli..a česky se jmenoval MÁ MĚ RÁD,NEMÁ MĚ RÁD prosím všechny kdo mají nějaké podrobnější info o tomto skvělem filmu!!at mi napíši na meil:Malaa@centrum.cz DĚKUJI
    • Re: má mě rád,nemá mě rád

      Ahoj Veroniko!
      Tak ten film se v originále jmenuje "À la folie... pas du tout", režírovala to Laetitia Colombani v roce 2002... a taky se mně strašně líbil. Hlavně kvůli tomu šílenému protiúkolu, co v něm Audrey dostala. Proti své vůli jsem jí fandila..:)
  • :)

    Ona je opravdu kouzelná *4* Mně se na ní strašně líbí ty krátké vlasy, to je naprosto úžasné,........podtrhuje to už tak nepřehlédnutelné kouzlo osobnosti *4*není to žádná zmalovaná barbína,......zkrátka moc sympaticka talentovaná herečka :)
  • moooooooooc krásná ženská a dobrá herečka!Musím dát Jítě za pravdu-prostě Francouzka!!! *1* *1* *1* *1*
  • Je fantastická. To snad ani není ženská, to je okouzlující, rozkošný andílek. Každopádně je nejen nádherná, ale i skvělá herečka.
  • tessus

    Coco

    teď nedávno jsem byla v kině na Coco Chanel s Audrey a musím říct že sem si připadala jako by opravdu na mě z plátna koukala Coco ... Audrey byla boží! *14*
  • zuzik-depp
    Mě se nejvíc líbila v Šifře mistra Leonarda..... Hlavně díky ní se tento film stal mým oblíbeným (ale i díky Tomu Hanksovi) *14*
    • zuzik-depp
      Moje druhá nejoblíbenější herečka, mám ji moc ráda! *14* *14*
  • Je vážně slaďoch, takový andělský diblík, je dokonalá...prostě Francouzka každým coulem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit