Přejít na výpis diskuzí

Arsenie Toderas

OSOBNOST 31.12.2006 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ARSI je ten najkrajší chalan akého som kedy videla.Má najkrajšie oči na svete.A ked sa usmeje...som v oblakoch...želám mu velmi´veľa uspechov.
  • arsi

    miluju te moc tvuj hit loveme,loveme je bozsky a ty take pa m
  • laska

    ja bych chtela vskazt a rseniemu zze je to muj milacek a ze ho strasne miluju. ja po nem touzim se snim milovat. vim ze by to bylo uzasmy kdyz teda pise ze mel milovani naposledy v lednu. chudacek malej. s nim to asi musi bolet. ja ho chci. i love you arsenie toderasi. iiiiiiiiiillllllllloooooooooovvvvvvvveeeeeeeeeeeee yyyyyyyyyyyyyyoooooooooooooooooouuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuu aaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsssssssssssss ssseeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnniiiiiiiiiiieeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeee.
    • Re: laska

      pochybuju,že on by se chtěl vyspat s tebou.......... *14*
    • Re: laska

      mas pravdu *14* *14* je nejhesci *14* *14* *14* *14* *14* *14* love iou arseniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • iveta23.2.

    O-Zone

    Arsenie Toderas je děsně sexy. Hlavně v novém videoklipu O-zone - Dragostea din tei tam mu to hrozně sekne hlavně v tich brýlích *14*
    • Re: O-Zone

      =D to joo no=D
    • Arsenie Toderas

      Jasan,máš pravdu v tom videoklipu mu to sekne víc než dost!!!! Má božské kukadla a sexy postavu..... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • superkobylka

      Re: O-Zone

      V novém??? Jsi se vzbudila po 100 letech z hlubokýho spánku? *1*
      • akjojo

        Re: Re: O-Zone

        Taky si říkám *1* *5* *1* *15*
  • Arsenie

    Arsy je úplne perfektný, ja ho proste zbožňujem :))
  • O-Zone

    Hallo we are SSSUUUPPPEEERRR!!!!!!!!!************************** ********
  • hlavně že je z Moldavska a ne Rumunska

    Hahaha..mno tohle je teda spolehlivej web...vůbec si o těch osobnostech nezjistí pravý údaje...dyť on je z Moldavska a ne z Rumunska...kreténi vymaštění =D
    • Re: hlavně že je z Moldavska a ne Rumunska

      helle jesi ces srat,,tak jo ale nekde jinde! *16* *16* *16* Arseny je nejhesci a nejlepsi ars eny *14* *14*
  • Arsíček miláček

    Jsi Skvělíííííííííí , miluji tě!!!!!!!
    Jsi k sežrání!!!!!!!!!!!!
    • petlluska

      Re: Arsíček miláček

      jeeee tak Arsinie je takovej sexous....je krasnej upe ho zereme ze jo holky?? *14* no a nejvic sexy je vklipu dragosta din tei *14* *14* *14* *14*
  • terousek996

    arsenie

    Ve zbýšově bydlí kluk který vypadá jako Arsenie ale úplně stejně!!!!
    • a jak se jmenuje ? :-D ať tam zajedu :-*
    • danbalan

      Re: arsenie

      myslíš Karel Frýd z big brothera?
  • Překrásnej

    on je fakt hhhhhhhhhhhhhééééééééééé ééééééééézzzzzzzzzzzzzkkkk kkkkkkkkkkéééééééééééé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit