Přejít na výpis diskuzí

Antonín Panenka

OSOBNOST 27.1.2008 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fogl

    zamyšlení

    Myslím,že neregistrovaný do diskuze vůbec nepouštět.Pokub se někdo bojí za svůj názor, tak ať se diskuze vůbec nezůčastní. *7*
  • Zelená je tráva, fotbal to je hrad a ten míč kulatý, jen se záloha.

    Vše nej k narozkám Tondovi z Bohemky a Rapidu Vídeň přeje souznitel v dnu narození Hany Zagorové Kamil *3* *3* *3*
  • hudy

    Tak takhle tedy ne...

    *13*
  • Email - telefon

    Ahoj vsem, nedari se mi na internetu najit email nebo jakykoliv kontakt na Antonina Panenku - muj tata ma za 14 dni oslavu 60tin, je jeho velky fanda, tak me napadlo mu dat k narozeninam knizku nebo fotku s autorovym venovanim...Nemate na nej nekdo nahodou kontakt? Dekuju moc.
    • Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli jste sehnali kontakt na Antonína Panenku , můj tatínek bude také slavit 60-tiny a tak by jsme ho také chtěli překvapit nějakým originálním dárkem.
      Děkuji moc Martina *3*
    • Zdravím, aktuálně řeším stejný problém, prosím o kontakt. Otec má 60- tiny za týden a chtěla bych koupit jako dárek podepsaný dres panem Panenkou.
      Byla by to pro něho čest, fotbal hraje i trénuje celý život , je to srdeční záležitost a řadu let byl s knírkem od slavného fotbalisty k nepoznání. Dokonalý dvojník.
      Prosím napište sms na : 777 894 445 děkuji Katka.
    • Ahoj, neporadilo se ti ten kontakt náhodou najít/dostat? Taky bych ho potřebovala, táta má tento rok 60 a jako malý s ním hrával před domem fotbal... :))

      Díky
  • Jako brankář, si vůbec nemyslím, že ta penalta v Bělahradě byla neuváženost. Myslím si, že na to pan Panenka musel dlouho trénovat v Ďolíčku s tím, že si musel otipovat všechny brankáře. Jaké mají schopnosti a tendence k jaké straně bude padat. Myslím si, že v té chvíli vyhrál stoický klid, rozvaha, trénink a zkušenost. A Sepp Maier, kdysi prohlásil, že to byla jen jeho chyba v tom, že si myslel, že to Tonda znovu neudělá, že si to nedovolí.
    V Anglii jsem podlehla dojmu, že sledují aktuální zápasy. Ale nikoli. Byla jsem pozvaná do PUBu a později jsem pochopila, že jsou to staré záznamy, starých utkání. A najednou jsem slyšela:"socks, cleats....and hop hare, start , s- run.......and bind missile under beam, panenke.
  • Ahoj Tondo přeju ti vše nejlepší k narozkam hlavně zdraví a elánu to ti přeju ja Jirka Čermák poušták z hokeje z Dukly nyní žijící v Náchodě kde spravcuju na tenisu a žiju tím celej den jako ty který máš tenis taky rád tak čau měj se fajn at se ti daří Jirka.cermaku@email.cz
  • vše nej TONDOVI *1*
  • Vejsada se snaží Bohemce uškodit,buďme rádi že vedení Bohemky a hráči pracují jakš takš.
  • Všechno nejlepší k narozeninám! Hlavně zdraví a štěstí.

  • Narozen:2.12.1948

    230 zápasů/76 branek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit