Přejít na výpis diskuzí

Anthony Kiedis

OSOBNOST 31.12.2006 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mnam

    anthony sa neda opisat par slovami a jeho pesnicky uz vobec po prve je to najrajcovitejsi chlap pod slnkom po druhe ma bozsky hlas a po tretie to co produkuje s kapelou je umenie red hot chilli peppers vzdavam hold *3*
  • mykey

    Narozeniny

    Také přeji, všechno opravdu nejlepšího ve zdraví a mnoho štěstí do dalšího alba. Snad se, my fanoušci, dočkáme brzy i skvělých hitů. Úspěšné pokračování kariéry přeje Michael. *4*
    • mykey

      Re: Narozeniny

      Happy Birthday Tony. *3*
  • I love HIM...

    Miluju ho, je nejlepší, nejhezčí...Atd. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Neblbněte!

    Hej lidi, přece nevěříte tomu, že by s tím po 25 letech praštili? To ne, tomu nevěřím, to je blbost. Jo a a jak vám k Tonymu sedí Heather Christie??
    • Re: Neblbněte!

      Je to pravda, praatili s tim, ale prý jen na cas...ríká se na rok..Ale muj zivot se stejne zhroutil... *9*
  • anthony je naprosto dokonaly *14*
  • best

    Anthony Kiedis je nejlepší zpěvák na celym světě..byl jsem na RHCP v praze a nic lepšího jsem neviděl, úžasně to odvedli a uz aby tady byli znova !!!!! a slyšel jsem že se NEROZPADAJ ze maj jen klid doma ale že pry vydaj Album z pisni co maji v šuplíku !!!!! *14*
  • anthony je nejlepší zpěvák všech dob!!!
  • Můj blog

    Ahoj.Jestli chcete vědět něco o Anthonym a kouknout se na jeho fotky tak přijďte na www.wara.estranky.cz.Díkys a napište mi svůj komentář a napište na e-mail.Zatim ahoj. *4* *4* *3* *3* *8* *8*
  • ANTHONYYY

    Už dlouho mě hned tak na první pohled nerozpálil žádný zpěvák. To charisma jeho se dá měřit, jak velké je! Jedním slovem:FENOMENÁLNÍ!!! *14*
  • Anthony

    No moc tu teda o nem nemate...aspon fotecku by ste mohli...je totiz uplne k sezrani... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit