Přejít na výpis diskuzí

Anthony Kiedis

OSOBNOST 31.12.2006 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I love HIM...

    Miluju ho, je nejlepší, nejhezčí...Atd. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Emily

    ty vole lidi vy děláte jako by to byli důchodci... vůbec nejsou starý, ale vyzrálí. Pořád lepšejší aby mi bylo kolem 40ti než abych byla zastydlej puberták.. a otom taky svědší jejich muzika. Prostě Vyzrálí víno taky chutná líp *15*
  • Emily

    no myslim že není co dodat na to kolik jim je rokůů tak sou uplně moc nejwíc nejskvělejčííííííí úplně na celym Worldu:)miluju je zbožňuju je co víc jen ať sou tací ještě spoustu let a ať udělaj zas ňákou show v Práglu!!!no ne?a ten pi..co o nich říká "fůůjj" ať si políbí a nelezu NIGDY na tuhle str.!
  • R*H*C*P

    Redhoti sou ta nejužasnějši nejlepši skupina na planetě maji užasnyx pisničky,na prvni misto bych jich musl dat 40. A Anthony to je prostě bůůůůůůůůůůůůůh *4*
  • Můj blog

    Ahoj.Jestli chcete vědět něco o Anthonym a kouknout se na jeho fotky tak přijďte na www.wara.estranky.cz.Díkys a napište mi svůj komentář a napište na e-mail.Zatim ahoj. *4* *4* *3* *3* *8* *8*
  • gggg

    fujjjjjjjjj *1*
  • Jako drazí: kořen, je sexy, zpívá oužasně... a ty svaly! wow! na svůj věk neuvěřitelnej chlap! *14*
  • www

    Chcete ví? Běžte na www.redhotchilipeppers.cz *3*
  • Anthony je nejsexy chlap, má božské nevinné oči.ááááááááááá asi se rozplynu
  • Krása

    souhlas!!!!!!!! Anthony je ten nejkráááááásnější a nejpřitažlivější kus chlapa na světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zbožnuju ho!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Zbožňuju ho a upě moc je to ten nej borec podle mě a neznám lepší kapelu *14* *14* *14* Jo poslalí byste mi někdo nějaké klipíky nebo songy ? Na netu toho není moc k sehnání a fotečky ?Dík
  • Anthony je nejlepší zpěvák na světě!!!!!! A je božííííí *14* *14*
  • atony je super,já mám redhoty nééééééééééééééééjradšíííííííííííí! *14* *14* *14* *14* *14*
  • anthony je naprosto dokonaly *14*
  • ..

    Tony je prostě zlatíczko.neznám lepšího frontmana a zpěwáka. *4*
  • hele nemate noty k jeho pisnickam z CD californications *1* ja totiz mam redhoty strasne rada a nemuzu to nikde sehnat *9* *9* *9* *4*
  • boží

    podle mě uuuuuuuuuuuuplně boží a nnnnnnnnnnnééééééééééjjjjjjjjjjj lepší spěvák aspon podle mě *4* *3*
  • :-)

    Anthony je borec borec borec hlavně byl super na koncertě.... *5*
  • Anthony

    No moc tu teda o nem nemate...aspon fotecku by ste mohli...je totiz uplne k sezrani... *14*
  • anthony je nejlepší zpěvák všech dob!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit