Přejít na výpis diskuzí

Anne Hathaway

OSOBNOST 31.12.2006 
114 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nej...

    Anne je úplně úžasná herečka teď jsem si kupovala film Zakletá Ella - je to sice pohádka ale když tam hraje Anne tak jsem prostě neodolala je naprosto úžasná...myslím že všichni se mnou tady S O U H L A S Í T E *1* *14* *14* *14* je strašně krásná a nedala se ovlivnit slávou jako třeba Lindsay Lohan:-(
  • ------------------------------------------------------

    je super a ta role v Princeznině deníku jí sedla....
  • herečka

    Je to super herečka, všechny role zahraje hezky a přirozeně *4*
  • marcela.sarkozyova

    anne

    má mocinky pěkný očíčka ty jí fakt závidim
  • Anne Hathaway

    Nevidel som ani jeden jej film,ale je pekná herečka. *4* *3* *14* *14*
  • Anne je úžasná! Je až skoro k neuvěření, jak dokázala z průměrné role v The Princess Diary (jinak, ten film já miluju :-)) udělat neodolatelnou princeznu, které věřím každý její pohyb! Anne má kouzelný úsměv a myslím, že "hvězdné manýry" ji netrápí! Hollywood má novou hvězdu!!!
  • Anne je úžasná

    Anne je jedinečná, opravdu. Hraje v úžasných filmech jako je třeba Zakletá Ella nebo Deník princezny 1 i 2. Hráje skvěle a dobře vypadá. *4* *1* *3*
  • NEJLEPŠÍ HEREČKA

    ANNE JE SKVĚLÁ HEREČKA! JE STRAŠNĚ SEXY. MYSLÍM, ŽE BY MĚLA DĚLAT MODELKU, MÁ NÁDHERNÉ VLASY A SKVĚLOU POSTAVU. ROLE PRINCEZNY MIY JI DOKONALE SEDLA, HLAVNĚ SE MI LÍBILA SCÉNA, KDYŽ JI PŘEDĚLÁVALI. A JAK NASCHVÁL DĚLALA, ŽE JE NEMEHLO, PROSTĚ ÚŽASNÉ! I KDYŽ ASI TO K NÍ NEDOJDE, ALE CHTĚLA BYCH JI VZKÁZAT: JSI NEJLEPŠÍ HEREČKA!
  • Anne

    Je vážně moc krásná.Kam se na ni hrabe většina modelek!Chtělo by to víc kvalitních filmů,kde by ukázala co v ní je.Moc jí fandím.
  • marcela.sarkozyova

    anne

    anne je fakt skvělá ,škoda že jsem jí neviděla v dábel nosí Pradu(nevíte na jaký adrese bych si ten film mohla stáhnout,(stahování filmů mi nikdy moc nešlo)). *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit