Přejít na výpis diskuzí

AnnaSophia Robb

OSOBNOST 19.3.2007 
398 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stach

    Anglie

    Ty jo, tady nějakej dobrák od kosti píše že bybička Anny Sophie je z Anglie, jeko je to možný ale to že AnnaS bydlí v U.S.A. v Coloradu, to ho asi nenapadlo :-) *1*
  • quickly

    Sháním pls spěchá to!

    Ahoj..Nevíte kde by se dalo sehnat karaoke Anniné písničky Keep your mind wide open?Kdyby ho někdo sehnal tak mi pls napiště na mail aaa.ajka@seznam.cz a pošlete mi adresu nebo písničku.Děkuju vám
    • sandra27

      Re: Sháním pls spěchá to!

      tady to máš:http://www.karaoketexty.cz/te xty-pisni/robb-annasophia/keep-your -mind-wide-open-65444
      • quickly

        Re: Re: Sháním pls spěchá to!

        Ano, Ale karaoke je, že tam AnnaSophia nezpívá..a tady zpívá *8*
        • quickly

          Re: Re: Re: Sháním pls spěchá to!

          jéé promiň už sem to našla:)
  • icq

    tak sem to icq dej cely a mi se ti omluvime
    • Re: icq

      s tim bych souhlasil pokud ho sem dáš do zejtra 6.12. tak se ti tu všichni omluvíme
    • kaja01

      Re: icq

      mas uplnou pravdu!! *15* *15* *15*
  • wendy92

    Bože!

    to je fakt vtipný, dávat tam k 15tileté holce výšku když může ještě vyrůst..ti organizátoři f akt nemají rozum, kdyby tadši opravovali ty chyby co tady maj a upravovali filmy kde jim toho hafo chybí...
  • kaja01

    anna

    Hele jestli si myslity ze nekdo ma icq na annusophii robb,tak je peknej borec protoze bych chtel videt jak by mela cas na nejaky icq.A vůbec ten časovej rozdil to by ste ji psali nekdy ani nevim kdy.
    ---TAK ASI SMŮLA--- je taky mozny ze zadny icq nema. *13* *1*
  • Těhle žebříčků je na netu poměrně hodně, vím asi o 14. Většinou se v nich o 1. místo pere Dakota Fanning, Jodie Foster, Shirley Temple Black, Drew Barrymore. Z těch současných nejmladších, se tam kromě Dakoty Fanning, objevuje nejčastěji Abigail Breslin a AnnaSophia Robb. Dakota a Abigail, jsou označovány za nejmladší hollywoodské veteránky. První začala už v roce 2001. Druhá v roce 2002. AnnaSophia Robb v roce 2004, taky už má něco odehráno.
  • Jen dvě, možná tři mladé herečky se můžou srovnávat s Dakotou Fanning. A tou jednou je stopro Anička. V Soul surfer je dokonalá. *5*
  • HM

    No ten web je tedka uplně jiny a sorry že se te to tak dotklo
    *3*
  • AS

    tahle herečka je stejná nešťastnice, jako moje oblíbená Dakota Fanning.Hraje v dobrých filmech, kritici jí obdivujou, v hereckým žebříčku ve své věkové kategorii tvoří špičku....ALE v Čechách po ní neštěkne ani pes. V časopisech,kam se člověk podívá Bravo , Popcorn atd, všude Zac Efron, Vanessa Hudgens a další mýdlový hvězdy, které jsou o několik tříd níž.....já to pořád nechápu.Další u nás ignorovaní herci jsou Abigail Breslin, Saoirse Ronan(obě nominované na Oscara), Josh Hutcherson, Freddie Highmore, Elle Fanning....ale bohužel je zná málokdo....my žijeme v opravdu podivné zemi *7*
    • mrs.bajunecqa

      Re: AS

      máš pravdu furt jen Efron a ostatní! AnnuSophii mám ráda nejlepčí byla v mostě do země Terabitia *14* Ale prostě v Bravu popcornu a tak není pro ni místo! *9*
    • vasok

      Re: AS

      Protože ty časopisy píšou poro malé blbé fanynky *3* *3*
    • Re: AS

      Jo to je přesně ono o těchto výše zmiňovaných hercích se v časopisech nikdo nic nedozví protože se o nich v naší zemi nikde nepíše zná je pouze ten kdo je někde viděl např.ve filmu a chce je víc poznat ostatní mají smůlu a proto už je to nějaká doba co jsme se rozhodli udělat oficiální český fanklub (uvidíme jak to dopadne) abychom tuto hezkou a talentovanou herečku u nás v ČR zviditelnili a předveli jí jak těm kdo už jí třeba znají (a chtěli by vědět více informací) tak těm kdo ještě ne
  • AnnaSophia Robb

    Lidi tak si mi nevěřte mě je to jedno icq zní 286537 ale ty poslení 3 číslice si musíte domyslet
    • kaja01

      Re: AnnaSophia Robb

      hele proc jsem nedas ti tri posledni cislice kdo ti ma pak verit ale je mozny ze ho mas ale taky neni to nikdo nevi.Pridej ti tri *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit