Přejít na výpis diskuzí

Anna K

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Si skvělá

    Byla jsem na tvym koncertu noc na zemi a bylas super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hrozně ráda bych se stebou setkala osobně
  • Your the best

    Doufám, že je všem jasný, kdo je tady ta nej. Nejsem to já :-) ale naše Anča. Kdo ji ještě neslyšel naživo může toho jen hořce litovat!!!Jóóó a kupte si její nové cédé. Stojí fakt za to.Papa
  • Nemoc

    Aničko,držte se a nepodléhejte chmurným myšlenkám.Já jsem totéž co vy prožila před 12 lety.Nesmíte nemoci ukázat že se ji bojíte.Myslete na hezký věci a té potvoře dejte najevo že z ní strach nemáte.Držím vám moc palečky a věřím že se uzdravíte.
  • Potlesk

    No, musím říct, že tato osobnost, je opravdu velká bojovnice a ukázala se krásná věc, totiž, všechno zlé je k něčemu dobré, protože ty krátké vlasy jí mooooooooooooooooooooc sluší *3*
  • Anna K

    Je to hvězda nemám co dodat těším se na její cd večernice...snad ho seženu...
  • Anna K.

    Čauky, potřebovala bych vědět datum narození Anny K. potřebuju to kvůli referátu. Jestli to někdo víte tak napiště díky *3*
  • zvize

    supermusic

    *4*fajne svatky fsem *4*
  • Blahopřání

    Přeji Vám hezké prožití půlkulatých narozenin a do dalších dnů, měsíců a let hodně hodně hodně zdraví a lásky! Zpívejte nám dál! *14*
  • jarinek
    Dnes byla u nás ve Štětí na Tradičním štětském jarmarku a podala nádherný výkon i přes "handicap" jednoho člena kapely - klávesista a vynikající zpěvák v jejích duetech neměl do poloviny vystoupení na co hrát.Nefungovaly klávesy.Ale přesto to byl výkon rozsahu ZLATÉ SLAVICE !!!!
    Moc děkuji a troufám si tvrdit , že za všechny štěťáky : Byla si SKVĚLÁ a přijeď k nám opět a nenech nás dlouho čekat.
    Ještě jednou dík za krásné písničky.

    P.S. Moc ti to slušelo a byla si úžasně sexy *14* *14* *14* *14*
  • Nové cd a dvd

    Včera jsem si koupila žhavou novinku Best of 93-07 a je to super,na dvd živý koncert a fotky,některé jsem nikde ještě neviděla.A snad už se dočkám a za týden hurá na koncert v Praze *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit