Přejít na výpis diskuzí

Anna Boleynová

OSOBNOST 31.12.2006 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Tak dost!

    Člověk by řekl, že nejvíce tě pobouří obvinění z krvesmilství s vlastním bratrem? Hmmm, že by to byl George, ten ta tvá jediná nevěra??
    Něco podobného už jsem zaslechla...
  • Re: Re: Re: Nesmysl

    Vzhledem k tomu, že trůn mohly zdědit i ženy (tuším Sálský zákon, či co) tak Jindřich syna zase až tak moc nepotřeboval. Zavrhl ji. protože divoká Anna už ho přestala bavit a miloučká, tupoučká Jane Seymourová, byla její pravý opak. Když Jane porodila syna, místo aby jí Jindřích líbal nohy, zemřela na nedostatek poporodní péče!
  • Re: Nesmysl

    Jo, jenže na základě náboženství mezi nimi vznikl příbuzenský vztah (pokud s Aruturem spala, pokud ne jak ona tvrdila, tak tu žádný vztah nebyl.)
  • Re: Re: Tak dost!

    Ano je to pravda.Je to doposud jedinné místo na tomto světě kde mohu býti.
  • Re: Tak dost!

    Jééé Anna Boleynová vstala z hrobu!Tak to musí být v Anglii sláva (jenom pro někoho).Anno mám na tebe dotaz: je pravda že tvůj duch straší v londýnském toweru?
  • Re: Tak dost!

    páni to řekni ostatním historikům ty o tobě píšou žes neměla žádnýho milence........ *13*
  • Re: Tak dost!

    :D :D :D drogy jsou špatné AAAAnno?!! :D
  • Tak dost!

    Tak dost!Přestaňte mě urážet a ničit mé dějiny.Kvůli vám sem vstala z hrobu po těch dlouhých staletích.Vím že mně potkal zlý osud ale já za to nemůžu.Jindřich mě začal podvádět s tou běhnou Janou Seymourovou.Bylo mne hrozně a nemyslete si že v té době kdy mne Jindřich miloval jsem to měla jednoduché.Nebylo to ani zdaleka jednoduché.Chtěla jsem Jindřichovi jeho nevěrnost oplatit tím že jsem ho také začala podvádět ale bylo to jen jednou.Nevěděla jsem kam až to dojde. *9* *9* Jindřich se to nějak dozvědel a nechal mne obvinit z cizoložství a ne jen s tím s kým to byla pravda ale i s lidma s kterýma jsem nikdy neprohodila ani slovo.Začal jsem ho nenávidět a řekla jsem mu to co byůa pravda ale on se na mne naštval a dal mě popravit dříve než bylo v plánu. *9* Zkrátka vám mohu dost co závidět jaký žijete život vy.Máte to mnohem jednodušší než jsem to měla já.Musím jít zpět ale kdyby mi někdo chtěl něco říci ať to sem klidně napíše.Někdy se tady ještě stavím ale teď už vážně musím jít Jindřich se nesmí dozvědět že jsem byla na světě živích nebo by se mnou neudělal nic dobrého.Přeji vám krásný život. Anna Boleynová *4*
  • A.B.

    Já si o Anně boleynové myslím že to byla velmi ambiciozní žena co nechtěla být pouhou královou děvkou.chtěla se stát královnou kterou se také stala ale za svou chtivost zaplatila hlavou.A o Jindřichovi si myslím že to byl kurevník co chtěl jenom syna a když ho dostal tak se ohlížel jen na své štěstí. *3*
  • Re: Re: Nesmysl

    Anna porodila jediné živé dítě - dceru Alžbětu. Posléze třikrát potratila a pokaždé chlapce. Tak jaké dvě dcery?! Právě kvůli tomu, že porodila jen jedinou dceru, ji Jindřich zavrhl, protože zoufale potřeboval syna.
  • Re: Nesmysl

    Precti si zivotopis Kateriny Arogonske a pochopís....
  • Re: Re: Nesmysl

    Pokud byla Kateřina starší o 6 let jak pises, tak tam zadny nesmysl neni. Jindrichovi bylo 35 let a Kateřine 41 let - to je 6 let rozdil.A o tom, ze Katerina byla zanou bratra Jindricha se tam taky pise, tak o co jde?
  • Re: Nesmysl

    dost velký nepřesnosti anna porodila jenom 2 děti a Jindřich prohlásil své 2 dcery za bastardy a taky kateřina byla o 6 let starší než Jindřich. *10* jakej debil to sem psal *16*
  • Nesmysl

    Co je to za blbost: Kateřina byla ženou jeho bratra...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit