Přejít na výpis diskuzí

Anife Ismet Vyskočilová

OSOBNOST 31.12.2006 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anife Vyskočilová

    Proč by nepatřila k celebritám?Patří přece mezi ty nejlepší,rádi ji vidíme i slyšíme,má svoje osobní kouzlo,což o jiných se nedá říct(Kateřina Hrachovcová a její naivní úsměv).Trafiku Anifé by mohla Tv pouštět klidně místo některých reklam. *1* *14* *4*
    • Re: Anife Vyskočilová

      bude mit 12.10 3406 bude mit vystoupeni v olomouci *1* *1* *3* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *16*
  • anife

    Viděla jsem, jakým způsobem Anife vyučuje orientální tanec.A můžu říct. že je to hrůza. Jsem lektorkou už 15 let, a to co učí Anife je jen skákání splašené kozy.
    • Re: anife

      Ja jasem se taky narodila 12.3. a myslim si ze Anife je super tanecnice.Vydela jsem ji tancit na vlastni oci a sama tancim orientalni tance a ona je super!!!!!!!!!! *4*
    • rozika

      Re: anife

      Ona je ale na to zvyklá odmalicka a to že ty si nejaka lektorka *8* se to stejne nikdy nenaucis tak jak ona
    • Re: anife

      heleďte slečno nebo možná starší paní! *16* takovyhle ženský znám!! přesně jako vy učíte ve své zemi něco co vy nemáte vrozené už od malička jako každá ve vychodní Evropě!!!! *13* moje máma orientální tanec umí dobře neboť jak už jsem napsal.. má to už vrozené jako každá turkyně,bulharka,makedonka, ad. Nepoučujte lidi jak mají co dělat když to sama neumíte!!! *16* a jděte se naučit to co umíte!!! třeba je to uklizečka co já vím?? *7* ale neurážejte mámu za něco co vy sama nemůžete posoudit!!!! toť vše
    • Re: anife

      to asi jste presne takova co to neumi a uraži ti lide co to umi,Anife to umi a ja to vim jsem makedonka avim jak ma ten tanec vipadat jste uboha
      • Re: Re: anife

        Vypadat, ne vipadat
  • Oslava

    Budete mít 23.2. čas na vystoupení v Karlových Varech?????????? *3* *3*
  • anife

    jsem nový fanoušek Anife mam ji rad a konečne o ni pišete hezke věci,je praštena ale upřimna vice než všehny Češi pohromady
  • Anife

    Hrozně mám ráda Anife, je to super žena *3* *14*
  • Křik

    No mohu jen říct, že jsem mněl tu čest s Anife včera hovořit, no nebyl to rozhovor, ale jen klubko urážek a sprostejch slov.Když jsme celou konverzaci ukončovali, omluvila se mi a nakonec mne i pozvala na kávu, to že jsem dostal její polibek už je jako třešnička na dortu.Tu holku taky mám rád a vždy se mi líbol její temperament, ale včera ho bylo až moc.Na konec jsme si, ale podali ruku a hezky pokecali.Proč byla ze začátku na mne tak hrubá?, no jednoduchá odpověď, jsem policajt a chtěl jsem ji dát pokutu, ale nedal, dostala odemne jen domluvu.......všem krásnej den přeji... *4*
    • Re: Křik

      no jo,to naštve každého,když mu chcou policajti dát pokutu *1*
    • Re: Křik

      no to je proste mama:-DDDD ale vy ji stejne vzdycky odpustite!.-DDD
  • nika1979

    ANIFE Ismet Vyskočilová Hassan

    Anife Ismet Vyskočilová Hassan
    top star hledale noveho seznamce napadnika.......
    tojemujjjj nazor ja jí to přejů ten novej vztah..................držim Anife .§§§§§§§§§§§§§§§§§ §§§§§§§§§§§§§§§§§
  • rozika

    Anife

    *14* Anife si nejlepší *4* Držim ty palce at to dotahnes co nejdál *4* Neposlouchej lidi co o tobě mluvi spatny veci.Si ta nejjjjj *14* *14*
  • kirushka97
    Anife,přeji všechno nejlepší :-)
  • Ahojky Anife, :-)
    ´Su chlap´ a tak si chcu taky sáhnout, viz toto: "Mým požadavkem bylo, že nechci stojací prsa. Chtěla jsem, aby vypadala přírodně. Aby chlap, když na ně sáhne, neměl blbý pocit," upřesnila.
    Napiš, email: cizinec.jiri@seznam.cz
    *1*
    • Violetta
      Nejsi tak náhodou jako třeba.... Blbec? *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit