Přejít na výpis diskuzí

Angel Wicky

OSOBNOST 15.6.2013 
111 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Angel Wicky udělal bych ti anální sex
  • Angel Wicky chtěl bych s tebou sex
  • Evičko s tebou bych dělal sex
  • Evičko tví prsa velikosti 10 to je hezký pěkný krásný sexy
  • Evičko napiš kde bydlíš přijedu za tebou a vyspím se s tebou
  • Evičko já tě znám
  • Angel Wicky říkej mi prosím tě Luky proto že se vážně jmenuji Lukáš Záleský a mám o tebe hodně moc velký zájem víš? Chci tě ze začátku jako milenku a kamarádku, a pak až se víc poznáme tak tě chci i jako manželku víš? Proto že tě vážně moc a moc miluji. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Rád jsem tě potěšil, a chci tě oplodnit abys porodila naši společnou dceru jako tvůj dárek ode mne k tvím narozeninám ok? Miluji tě jako svoji slečnu. lásko moje milá. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Rád jsem tě potěšil Angl Wicky jsi vážně sexy krásná a dokonalá, chci být tvůj kamarád a milenec v jednom, proto že se mi vážně moc líbíš víš? Miluji tě celím svím srdcem. A chci tě poprosit jestli bys mi porodila živé a zdravé dítě a je mi to jedno pokud budeme mít spolu dceru nebo syna, mě stačí že tě vážně moc miluji, Angel Wicky lásko moje milá. A chci tě oplodnit hned. Zavolej mi prosím tě na číslo 723 870 214 chci ti říct v kolik hodin můžeš dojet do Mutěnic za mnou na sex jo? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Dobře ale já Lukáš Záleský se nedostanu na můj Facebook, víš?
    Angel omlouvám se. Jo a všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí zdraví a sexu. Moc si přeji mít s tebou sex jsi vážně mega sexy mladá kočka, klidně ti udělám dítě když mi koupíš Clavin nebo něco abych tě mohl pomocí toho oplodnit ok? Miluji tě tvůj Lukáš Záleský. Zavolej mi prosím tě na moje číslo na mobil které zní 723 870 214 řeknu ti kdy se uvidíme jo? *14* *14* *14* *14*
  • Angl Wicky mám chuť na sex s tebou jsi vážně krásná moc se mi líbíš. Když mi koupíš prosím tě Clavin na to abych tě mohl oplodnit tak,pro tebe udělám co si budeš přát jo? Tvůj Lukáš Záleský bydlím v Mutěnicích u HODONÍNA NA JIŽNÍ MORAVĚ. nÁŠ BARÁK KDE BYDLÍM NAJDEŠ SNADNO MÁ ZELENOU FASÁDU, A ČÍSLO BARÁKU JE 1057. LÍBÍ SE MI TVÁ SEXY POSTAVA A TVÁ HEZKÁ PRSA A PĚKNÁ FRNDA SE MI LÍBÍ TAKÉ.
  • Angel Wicky Ahoj! Já se jmenuji Lukáš Záleský, a chci tě pro tvoji krásu, se s tebou milovat u mě doma v Mutěnicích u Hodonína, prosím tě kup mi ArginMax aby jsme spolu měli lepší a kvalitnější sex jo? *14* *14* *14*
  • Ahoj! Angel já se jmenuji Lukáš Záleský, a moc rád bych tě poznal osobně prosím tě jo? Bydlím v Mutěnicích u Hodonína, čili jsem z Jižní Moravy. *14*
  • duul
    Nebude to tím, že je nevystavuješ? *1* *4*
  • angelwicky
    Ähojky,
    prosím piště mi dotazy na můj faceook a twitter, ne všem zde jde odepsat tak můžeme pokecat tam ju? Děkuji=***
    https://www.facebook.com/angelwicky
    https://twitter.com/Angel_Wicky_II
  • angelwicky
    Ahoj, bohužel nestačí=( je to o osobnosti, clověku, jeho chování, jednaná, ambicích, celkovému vzhledu a tomu co vlastně děla za práci a jak ji dělá. O dobrých výkonech v práci a dobrých referencích a hodnocení. ;)
  • Tak pokud vím, stále ještě patří Vykání k základům slušného chování. Nepředpokládám, že by se pravidla slušného chování přizpůsobovala internetovým diskuzím.
    Každopádně děkuji za Vykání. Potěší vědět, že i na internetu lze diskutovat s lidmi, kteří ještě nezapomněli co je rodiče kdysi učili. *3*
  • Copak nepoznáte ironii? *1*
  • pro to, být slavným, stačí mít velký prsa?
    Já mám od přírody velikost 10 a nikdo mě nezná :-)... v čem je asi chyba???
  • angelwicky
    ahojky děkuji=**
    Angel Wicky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit