Přejít na výpis diskuzí

Aneta Langerová

OSOBNOST 31.12.2006 
950 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • achoj
  • Třeba to Aneto někdy budeš číst nevím já byt tebou tak to asi nečtu protože by mě nezajímalo co si myslí ostatní ale jela bych podle sebe.Nemám právo tě soudit nebo tak něco ale připadáš mi už teď hodně zmanipulovaná novou a tím vším okolo.Vždyť si chtěla být rockerka a říkala jsi že jsi srdcem rockerka ale ta tvoje deska mi moc rocková nepřipadá.Je mi docela líto že jsi se prosadila až v takový soutěži vím že to byla příležitost ale podle mě bys svolji hudbu víc prožívala kdyby sis dělala svoje a tvoje deska měla delší přípravu a ne jen 1 nebo 2 měsíce.Třeba ta další bude lepší v což doufám.Vím že si příznivce najdeš a já ti je přeju ale pravím rockerům ses asi moc nezavděčila.Přeji ti hodně úspěchů při tvorbě vlastní desky jen prosím mysli na tvé srdce rockerky a zkus se do toho pořádně opřít.
  • Ahoj Aneto,prosim posli mi sms na č.607693140 pro mé děti moc ti všichni fandíme.
  • Aneto,moc ti fandím.Deska se ti moc povedla,jen tak dál
  • Anet,ty jsi ze všech nejlepší!!!
  • To se ani neptej.Ty si snad hluchá?Aneta je prostě nejlepší!
  • Anetro,nechápu jak jsi mohla vyhrát
  • Vzkaz

    AHOJ Anetko napiš mi sms na tel. 721442827 a 605929314 prosím. si nej!!!!!!!!!!
  • Cauuukii Aneto ty jsi ta prava SUPERSTAR prosim napis mi SMS na cislo 604503755 ja mam 12 let ...............taky prosim aby jsi mi poslala tvoji fotku s podpisem (od tebe jsem moc daleko) na adresu:Erika Pavelková Choryně 135 75642 (Prosim zasli mi dve...)paaaaa Erika
  • Pro fanynky Sámera

    Sámer je možná trochu hezkej,ale zpívat vůbec neumí!!!!!Je to pako který se umí akorát volizovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ANETKA JE PROSTĚ NEJ...!!!!!!!!
  • Vse nej....!

    Fandím moc, nádherný hlas!
  • protoze je nej:!
  • anetka je superstar
  • Aneta je nejlepší a snad jí to vydrží

    Aneta je prostě nej.Když sleduju,její proměnu,je to až neuvěřitelný,z jakýho outsidera se dokáže udělat takovej človíček. Anetu mam strašně ráda,kvůli jejímu zpěvu,síle osobnosti a taky tomu,žeje svá a nezkažená.Jak by řekla G.Osvaldová,nedělá za sebe diblíka.Doufám,že ta slávy Anetě vydrží,protže těch šest mesíců bylo docela tvrdech.Čauky Zuzu
  • Aneta je nej...

    Aneta je prostě nejlepší člověk na planetě, je super!!!
  • Proč je Anetka ta nej?????

    Anetka je milá,krásná,upřímná holka,která ví,co chce a stojí nohama pevně na zemi.Je prostě ta nejlepší!!!!!!!!!
  • Anet, všichni na tebe pějou ódy, ale kdyby jsi byla opravdu tvrdější nic by se nestalo a to mi věř. Na druhou stranu věřím,že ti tohle všechno nespadlo do klína nadarmo a něko s tebe bude.
  • není tak tvrdá, na jakou si hraje. Má co dohánět a je to na dlouho.
  • nej

    Cauky!!! :) Anetka je proste nej........lepší
  • Kouřící hlava.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit