Přejít na výpis diskuzí

Andy Biersack

OSOBNOST 30.12.2008 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moon98

    Black Vides Brides je proste nejlepsi kapela na svete.

  • Clovek ma bozi stesti kdyz se narodi s tak skvelym hlasem
  • nejjjj *14* *14* *14* *14*
  • No co dodat věčina lídí řekla to samí co bych řekla i já že si dobrý zpěvák si hezký a podle mě máš nakažliví úsměv *4* Juliet trošičku žárlím no trošičku víc ale kdo by nežárlil na tak dokonalího chlapa *1* ale zase jsemm ráda že jste se našli Juliet je určitě dobrá a vtipná žena a mooc vám to spolu sluší *1* *14* *14*
  • Andy má ten najkrajší hlas, úsmev a má tie najkrajšie oči úplne ho milujem
  • Je nejlepší rockovej zpěvák na světě a I písničky má super a hlas je na andym nejhezčí:-) :-) :-) :-)
  • pro mě je to nejlepší zpěvák na světě a moc mě potěšilo že je taky kozoroh *1*
  • On je boziii
  • Přesně je naprosto boží ...ale nechci se chovat jako bláznivá fanynky co chce hned svatbou...
  • Andík *14*
  • 0905551622 zavolaj mi
  • Mas blchi?
  • Jes macacie granule let si cica ? Mas gi
  • Miluji Andyho a jeho pisnicky aj Asliho
  • Miluju jeho písničky!!! Nejleší In the End a Všechny ostatní. Jsem ráda za BVB. A miluju Andyho!
  • We love you Andy Biersak . We love your songs . You have very beautful blue eyes and tattoos. <3 :*
  • Andy Biersick is an Angel <3
  • Andy si naj, tvoja tvroba je úžasná, vždy ked som smutná tak si pustím tvoju tvorbu, najviac sa mi páči pesnička IN THE END ked som smutná tak má táto pieseň vždy povzbudi a som šťastná že som mohla a že možem počúvať tvoju tvorbu
    Máš úžasný hlas a krásne modre oči a peckove kerki

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit