Přejít na výpis diskuzí

Andrea Verešová

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím proč,ale mě příjde strašně nesympatická...a má falešný xicht.
  • Můj názor na tuto star? Dřív se mi docela líbila,ale teď vážně nechápu, co to do ní vjelo, chová se hůř jak malý dítě, rodina aby se za ní styděla. Asi už jí vážně klesá popularita, jinak si to nedovedu vysvětlit.
  • Zcela souhlasím s Janem. Andrejka hází celou vinu na fotografy i když sama jako profík ví, jak se odhalit a ukázat tu "důležitou" část těla a tím upozornit na sebe. (že by přeci jenom uhasínala její hvězda?)Co tak charita Andrejko a anonymně. Nejlépe a dlouhodobě! *4*
  • Už neví,jak na sebe upozornit,pak ještě udělá ze sebe chudinku,jak ji ti zlí novináři vyfotili...Kdyby se jí to přihodilo např. při vystupování z auta,je to smůla,ale tohle bylo záměrně,jen očekávala jinou ,pozitivní,reakci.Šaty byly pravdepodobně určeny na jinou akci.Každý ať si domyslí...
  • Drahá PANI Varešová je to katastrofa co předvádíte to jste máma od dvou dětí příště se ukažte naha naco to oblečení Váš muž se za Vás musí stydět hezká asi jste ale hrozně hloupá mít takové šaty kde je Vám vydět až do krku to je tedy síla a nebo to děláte schválně ale to pak jste na špatných stránkách je mě za Vás trapně samozřejmě nemusím se na Vás dívat ale když jste na první stránce seznamu tak bohužel musím Vaše hloupost je obrovská prominte ale musela jsem Vám to napsat,Jste trapná asi už nemáte moc práce tak se musíte připomínat.
    • Jo,ty šaty s tím rozparkem byly fakt příšerný, hlavně, že celej stát ví, jaké spodní prádlo nosí paní Verešová. Pravda, chudáci její děti. Ta se jim hodně mstí. A divím se, že to jejímu manželovi nevadí. Teda aspoň zatím. Andrejka má asi málo práce, tak na sebe musí upozorňovat, ale divím se tomu, že když "poctivě" vydržela právnickou fakultu, že si nevydělává tímhle. Pravda, ono je lehčí celému národu ukázat kalhotky než obhajovat klienta a namáhat si mozek.
      • To mě nějaký ten odhalený klín nevadí. Spíš mi hne žlučí, jak odřekne návštěvu dětského domova, že má děti nemocné a pak ji vyfotí ve Špindlu na VIP párty.
        Za tohle by se měla stydět! Husa hloupá. *10*
  • Třeba jednou ještě podědí nějakej hrad. Třeba Orlík...
  • Ale fešná teda je!
  • Je fakt že poslední dobou vypadá fakt jak dobře udržovaná pětačtyřicítka a co teprv bez retuší a líčení.Jinak o jejím IQ svědčí už to jak všude plácá co má na sobě a za kolik slyšeli jste někdy třeba Gotta nebo Zagorku že by do médií plkali za kolik a od koho mají boty nebo šaty?Jednu dobu jsem Gotta často potkávala po Praze ve Fabii to by Vereška nepřežila ale Gott je narozdíl od ní někdo a má to v hlavě přes všechnu popularitu srovnané.
  • Tak Verešová během těhotenství vystudovala práva v Plzni? Hmm, ať počítám, jak počítám, vychází mi, že v průběhu těhotenství stihla : pracovat jako modelka (a to první 3-4 měsíce bez omezení a s plným nasazením), do toho skládala celé těhotenství minimálně jednou týdně zkoušku, vč. zápočtů, konzultací a biflování hory skript (každý těhotenský týden, protože zkoušek za celé studium je cca 30 a na některé se normální studenti učí měsíce) a ještě stihla napsat diplomovou práci (která se obvykle zpracovává, vč. studia podkladů, zhruba půl roku) obhájit ji a složit státní zkoušky. To všechno se vším, co k těhotenství patří, nemluvě o posledních dvou měsících před porodem, kdy nastávající maminka jen těžce funí, není schopna kloudně ničeho a padá únavou. No, jeden náš známý takhle nějak vystudoval VŠE v Praze a po roce se hrozně divil, cože je to DPH...
    • Ona je vůbec přírodní úkaz *15*
    • jojo, taky mi to přijde divný, ale Andrejka je zkrátka "supermanka".
  • Andrejko, vypadáš jako vyžilá čtyřicítka nebo zachovalá pětačtyřicítka. Čím se to vlastně živíš???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit