Přejít na výpis diskuzí

Andrea Černá

OSOBNOST 13.6.2007 
54 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :)

    Dobrý den..
    Dnes jsem vás viděla hrát v Komorním divadle v Plzni :) byla jste fantastická :)
    Chtěla bych se zeptat jak jste se k divadlu vlastně dostala..
    Děkuji za odpovědět Veronika
  • Kačenko

    "Kačenko, ty už si to spapala??"*1* *1* Včera jsem navštívil představení Zkrocení zlé ženy. Andreo bya jste výborná!!! (Martin samozřejmě taky)
  • oprava

    Probůh! Co jsem to napsal. Obdivovatel, ne odbivovatel.
  • kamakam

    překvapení

    Viděla jsem hru Tři sestry divadla Na Fidlovačce, kde ztvárnila jednu ze sester a byla jsem velice mile překvapena. Dříve pro mně ne moc známá herečka, která je ale velice nadaná a taky sympatická. Doufám, že budu stejně spokojena i se hrou Stvoření světa a jiné...
  • z českých celebrit mám rád jen dvě osoby,paní Lucku Plekancovou pro její neobyčejný a nezaměnitelný hlas a z hereček Andrejku Černou-je to skutečně nádherná ženská,a jen nechápu,proč naše nejlepší celebrity trpí samotou?Tyto dvě mám rád,protože také nemusí dělat vyrvál jako ta např.koza Hanychová *2* *3* *14*
  • Pro me jste vzdycky byla nejkrasnejsi princezna a budete. Vyrostla jsem na tyhle pohadce a take jsem pojmenovala moji dcerku terinku.a preju vam od srdce at uz mate konecne v zivote stesti a najdete svoji lasku:-*dekuji ze jste
  • Všechno nejlepší a hodně štěstí Andreo,jste užesná herečka *14* *14* *14* *14* *14*
  • MILÁ ANDREO ,
    PŘEJI TI VŠE NEJLEPŠÍ KU TVÝM DNEŠNÍM NAROZENINÁM.

    *14*

    RADKO
  • vsechno nejlepsi *3*
  • jsi kočka jsi kočka....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit