Přejít na výpis diskuzí

André Rieu

OSOBNOST 20.9.2011 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Seznámila jsem se s uměním tohoto houslisty a dirigenta tak, že jsem jeho CD vyhrála v televizní soutěži v r. 1998. Skladby v jeho podání na mne udělaly velký dojem. Nadšená jsem byla na konci loňského roku, kdy ČT zařadila jeho koncert do vysílání. Pak jsem si našla další jeho vystoupení zde a od té doby není dne, kdy bych si alespoň chvíli nenašla na poslouchání jeho koncertů. Jen je škoda, že doposud agentury nenapadlo, aby uspořádaly vystoupení tohoto umělce a jeho orchestru zde u nás v republice. Věřím, že zájem by byl velký.
  • Je to vše víc než skvělé. Takto propagovaná hudba je opravdu zážitek a balzám na duši. Kéž bychom měli možnost shlédnout toto těleso i se svým nenapodobitelným a famózním šéfem u nás. A ne jen prohlížet tisíce videí. Snad se dočkáme, já se těším moc. Díky André. Marta
  • Váš koncert, který jsem sledoval v televizi byl pro mne zjevením a od toho dne vyhledávám Vaše klipy na internetu. Dáváte lidem radost a pohodu. Děkuji.
  • Takový zážitek jsem dlouho u sebe nezaznamenala.Už třetí den poslouchám Vaše nahrávky a nemám slov k vyjádření obdivu.Nádherné zážitky.Poslouchat Vás,je balzám na duši. Jednou bych chtěla zažít takovou nádhernou atmosféru v publiku.Snad někdy bude také koncert v Praze!Přeji ještě hodně takových koncertů a mnoho spokojených příznivců mezi které se řadím i já.Mám dalšího Umělce v srdci. ČR-Morava
  • Famozní-okouzlující-fantastický-Andre a spol.-BALZAM na duši zaposlouchali jsme se do Vašeho koncertu v Maastrichtu -prostě úžasné sledování o Silvestru - ještě , že je ta možnost přes web...
    hodně zdraví Vám přejeme a já si stále kladu otázku PROČ ??? jsem přestala hrát na housle???§
    Kde bych dneska mohla býti... pokračujte jen tak dále a doufáme , že se poštěstí a budete mít koncert v České republice, abychom vás mohli zhlédnout živě
    moc vás zdraví
    manželé Kročkovi
    Vyšní Lhoty
    ČR
  • PANE Rieu, kouzelné, neuvěřitelné, na duši hladící, energií sršící - prostě úchvatné! Chtěla bych Vás vidět na živo! Kdyby se Vaše vystoupení dávalo v lékárnách, myslím, že by ten náš svět plný násilí, zla a všech špatností musel změnit podobu k dobru, klidu a lásky. Děkuji Vám za lék na duši a přeji Vám dlouhého zdraví a lásky. Milča
  • Nádhera jinak nelze vypovědět.Loni na Silvestra jsem zhlédla z televize celý koncert a byl to pro mne nepopsatelný zýžitek. Vřelé díky .
  • Úžasný a hluboký zážitek ze všech dostupných koncertů na internetu, umocněný obrovským sympaťákem, virtuosem.Blahopřeji. *14*
  • Nelly.N
    Musím říct, že je to opravdu obrovsky talentovaný a skvělý hudebník a dirigent. Miluju skladby, které jsou v jeho podání opravdu nádherné a je úžasné poslouchat jeho orchestr.

    Je to opravdu Umělec s velkým U, protože tolik lidí na koncertech a opravdu pravidelně mají jen ti nejlepší a on je jeden z nich. Naprosto mě fascinuje ten počet lidí, co tam sedí/stojí a poslouchá, jak on hraje.

    Už se moc těším, až bude v lednu r. 2014 koncert v Drážďanech, opravdu ráda na něj pojedu. Je mi líto, že někdy dřív nemá nějaký koncert, co by byl kilometrově dostupný.

    Ale je to opravdu mistr, který jde s dobou a jeho orchestr je něco úžasného, doufám, že bude ještě mnoho let tak skvělým hudebníkem a přeji mu jen a jen samé úspěchy.
  • Super. Anna
  • nedavno jsem objevila na you tube NAADHERA jsem nadsena,skoda, ze nevystupuje u nas .V Mexiku La Paloma je to uzasne a ty lidi jak zpivaji s orchestrem no nadhera.
  • Je to krásný a skvělý muž.
  • Vážený mistře,pane Rieu, vaše hudba je tak nádherná, že se k ní rád vracím a nikdy se mi neoposlouchá, prosím vás, kdy zavítáte do Prahy ? Byl by to pro mne i mou paí svátek. Přeji nadále hodně ˇuspěchů a pevného zdraví Fany
  • Pane André,
    poslouchám denně Vaše koncerty na internetu. Je to balzám na duši se na Vás dívat, s jakou lehkostí, přirozeností a radostí hrajete. Hana ČR
  • Ste liek na dušu. Veľa zdravia a úspechu Vám prajem.
  • Pane André Rieu,

    poslechla jsem si téměř všechny vaše koncerty dostupné na Internetu. Jsou kouzelné, je to neuvěřitelný zážitek. Dík. Eva
  • To prasátko je poslíčkem pro štěstí!
  • Můžete pomoci celému světu k obnově! A Vy to víte : - )) *12*
  • Vážený mistře, všechno, co jsem dnes od Vás slyšela, bylo nádherné, překrásné, zlepšila se mi nálada a budu se k Vaší hudbě do konce svého života vracet. Jste výjimečný člověk, máte obrovské nadání.
    Přeji Vám ještě hodně let ve zdraví a vitalitě.
    S obdivem
    Jarka
  • Dočkáme se

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit