Přejít na výpis diskuzí

André Rieu

OSOBNOST 20.9.2011 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pán Rieu, Vy a Váš orchester ste absolútne famózní. Nielen že ste fantastickí hudobníci, ale posunuli ste väčšine ľudí svet klasickej hudby do úplne inej dimenzie, už to pre väčšinu nieje "vážna" hudba, ale nádherné melódie. Odkedy som úplnou náhodou videl Váš koncert, skonštatoval som, že ste pre mňa ako droga. Neviem bez Vás fungovať, proste fantázia, nádhera. Nech Vám to vydrží večne. ĎAKUJEM!
  • Na vašem koncertě jsem nikdy nebyla, ale pouštím si videa a je to zážitek. *7*
  • Vaše koncerty jsou úžasné, pohlazení po duši, už se těším na koncert do Prahy v květnu příštího toku.Jana
  • Kdo neslyšel hrát Andreho jako by nežil,je to něco užasného.Díky André!
  • Vážený pán Rieu,
    poznám Vašu hudbu už niekoľko rokov z nemeckej televízie.
    Tento rok som úplne pepadla Vašej hudbe . Po večeroch maľujem na hodváb a nepoznám lepšiu kulisu ako Vaše koncerty. Vždy sa teším na každý nový, ktorý pribudne na webe. Tento rok som neskoro zistila, že máte koncert vo Viedni a lístky som už nezohnala.
    S nadšením som ale kúplia lístky na koncert v máji 2014 vo Viedni. Celý rok sa teším na ten zážitok. Na Vašich koncertoch je neuveriteľná atmosféra. Rozdavajte aj naďalej takúto pozitívnu energiu a svet bude krajší.
    Eva z Bratislavy
  • Tak ja sa musím pochváliť, že som bola pred pár dňami na koncerte vo Viedni a bol to ohromný zážitok.
  • Nádhera, nic lepšího jsem neviděla, vždy mám radost, když poslechnu v jeho podání.Je to skvělý a nádherný člověk. Lada Vondra
  • Nikdy jsem vážnou hudbu neposlouchala, bylo to pro mě fidlání, ale od té doby co jsem viděla váš koncert v TV a shlédla několik videí, změnila jsem názor a není den, kdy bych alespoň na chvilku si nepustila kousek z vašeho koncertu. Dík za pohlazení po duši.
  • Seznámila jsem se s uměním tohoto houslisty a dirigenta tak, že jsem jeho CD vyhrála v televizní soutěži v r. 1998. Skladby v jeho podání na mne udělaly velký dojem. Nadšená jsem byla na konci loňského roku, kdy ČT zařadila jeho koncert do vysílání. Pak jsem si našla další jeho vystoupení zde a od té doby není dne, kdy bych si alespoň chvíli nenašla na poslouchání jeho koncertů. Jen je škoda, že doposud agentury nenapadlo, aby uspořádaly vystoupení tohoto umělce a jeho orchestru zde u nás v republice. Věřím, že zájem by byl velký.
  • Je to vše víc než skvělé. Takto propagovaná hudba je opravdu zážitek a balzám na duši. Kéž bychom měli možnost shlédnout toto těleso i se svým nenapodobitelným a famózním šéfem u nás. A ne jen prohlížet tisíce videí. Snad se dočkáme, já se těším moc. Díky André. Marta
    • Taky,se mooooc těším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit