Přejít na výpis diskuzí

Amélie Mauresmo

OSOBNOST 18.2.2007 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Momo - US OPEN

    Tak Amelie nám postoupila do druhého kola US OPEN a bude hrát s Kaiou Kanepi.Doufám, že to zvládne a postoupí dál!!!!!!!!!!!!
    *4* *3*
    • delik

      Re: Momo - US OPEN

      nazdar. taky doufam, ze postoupi dal. *8* mohla by - posledni dobou se ji docela dari. *5*
      • Re: Re: Momo - US OPEN

        Dneska hraje s Pennettaovou.Takže držím palce
        *3*
        • delik

          Re: Re: Re: Momo - US OPEN

          bohuzel to nevyslo. vylozene mela spatny den. *9* ale to nevadi, dostala se daleko, a hlavne nema zdravotni problemy, takze muze hrat dal na dalsich turnajich. *8*
  • svetlana

    napsala jsem svetlane ten zivotopis. cekam pripominky a doplneni ...
    *3*
  • Amé vs. Serena

    Momo bohužel prohrála, i když 1. set mohla vyhrát a možná by bylo vše jinak. Je to škoda, ale doufám, že se v této sezoně ještě chytne. *8* *9*
    • Re: Amé vs. Serena

      je skod atoho prvniho setu. ale i pres svoje zraneni amelie bojovala jako lvice. ve druhem setu se ta noha projevovala mnohem vic, a bylo videt, ze ji nemůze moc zatezovat. skoda, kdyby byla v poradku, mohlo to dopadnout jinak. ale i tak hrala dobre. me nezklamala. bylo to proste tim zranenim, tim, ze nemohla hrat naplno. *8*
  • Momo in the 3rd round!!!!!!!!!!!!!

    Tak Amélie postoupila do třetího kola.Což je super, ale bohužel příští zápas hraje se
    Serenou Williams.Bylo by super kdyby ten zápas vyhrála a myslím, že by jí to dost pomohlo, ale bude to mít dost těžké. Držím palce!!!!!!!!!! *4* *3*
    • Re: Momo in the 3rd round!!!!!!!!!!!!!

      jo, to já taky. myslím ty palce, že budu držet. bude to mít těžké, ale mohl by to být pěkný tenis. uvidíme, do jaké míry bude limitovaná tím zraněním. snad se to moc neprojeví. *13* a snad do toho půjde naplno s tím, že nemá co ztratit. pak může klidně vyhrát. *8*
  • Amé in the 2nd round

    Momo postoupila do druhého kola. Doufám, že postoupí i dále a že nebude mít problémy s tou nohou. Držím pěsti ať i ve čtyřhře se Světlanou postoupí. *3* *4* *3*
    • Re: Amé in the 2nd round

      jo, je to super. snad s tou nohou vydrží. není to nejspíš žádná legrace. pokud postoupí v dalším kole bude hrát nejspíš se serenou. a to bude sakra těžké. navíc se zraněním. budu držet palce. *8*
  • Momo will play!!!!!!!!

    Tak Amelie bude hrát. Doufám, že postoupí dále a že se to její zranění neprojeví při hře. *3* *4*
  • Smůla

    Jo no taky jsem to četla.3 cm ona má opravdu smůlu.Doufám ale, že i přesto nastoupí na Wimbledonu.Musí se ji to spravit.Mohla by se dostat ve Wimbledonu daleko, protože ona má z tenistek nejlepší hru na trávě. *9* *8*
    • Re: Smůla

      jo je to na houby. psali, že 48 musí být v klidu a pak jde znovu na prohlídku. a tam se dozví, jestli bude moct nastoupit ve wimbledonu nebo ne. nezbývá než čekat. *9*
  • zranění

    má 3cm velkou trhlinu ve svalu. *9*
  • Amelie-Eastbourne

    Tak Amelie přešla přes 1. kolo. Porazila Alize Cornet. V příštím kole narazí na Samanthu Stosur.Držím pěsti a doufám, že ji porazí. *4* *3*
    • Re: Amelie-Eastbourne

      momo skrečovala *9* . první zprávy mluví o nataženém stehením svalu. není to k vzteku, teď, před wimbledonem. *9* je to fakt smůla. doufám, že se stihne dát včas dopořádku, že to nebude moc vážné.
      • Re: Re: Amelie-Eastbourne

        Je to hrozné, strašně mě to mrzí doufám, že na Wimbledonu bude. Přitom ten zápas mohla vyhrát.A mohla se taky konečně dostat někam dál v turnaji.Navíc tráva je její povrch. *10* *8* *9*
  • RG

    tak Momo vypadla ve druhém kole s navarro.6:3 a 6:4. *9* mrzí mě to. přála jsem jí lepší výsledek. snad to ještě nezabalí s kariérou a bude ještě nějaké příště. bez ní ten tenis nebude ono. *9*
    • Re: RG

      Taky mě to moc mrzí myslela jsem, že postoupí dál.Kariéru doufám neukončí, protože myslím, že se může ještě zvednout.Ona je na tom asi dost blbě psychicky.Potřebuje vyhrát pár zápasů a musí si začít zase věřit. *9*
      • Re: Re: RG

        jo, taky si to myslím. měla by ještě se santorem hrát smíšenou čtyřhru. snad to nezabalí a budou hrát. on včera taky vypadl. bylo na ní vidět jak je rozhozená. ona má na rg vždycky trochu psychické problémy. snad se to fakt ještě otočí a začne se jí dařit. třeba wimbledon - tráva je její oblíbený povrch. *4* mohla by ... , že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit