Přejít na výpis diskuzí

Amanda Seyfried

OSOBNOST 18.2.2007 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bergii

    Re: ......

    To zdaleka není všechno:)) doporučuju hlavně Chloe *1*
  • adrianav

    Re: bacha

    Zrovna jsem to chtěla napsat! Ve filmu byla skvělá *4*
  • amanda

    ete hrala v dear john (mili johne) *14* s chanem
  • bacha

    A JESTE HRALA VE FILMU BACHA KOUŠE S MEGAN FOX
  • constance

    Re: Protivný Sprostý Holky

    jí to sluší všude *1* *15* *3* *4*
  • the.bigest.miley.cyrus.fan

    Re: Re: ...

    *jméně
  • the.bigest.miley.cyrus.fan

    Re: ...

    jo a sry mám chybu ve jměně tak to sem pls nepište
  • the.bigest.miley.cyrus.fan

    ...

    Všimli jste si, že když s ní dělaj interview, tak má hlas jako Selena Gomez ve WoWP 2. a 3. řadě???
  • autogram

    čau mám 3 autogrmy Amandy a jeden sem se rozhodla prodat tak kdyby ste měli zájem tak se mrněte www.littlebuffy.blog.cz
  • lieblinka

    Amanda

    Je to fakt talentovaná holka,moc se mi líbila v Mamma Mia,ješte jsem ji viděla v Dr.Houseovi a taky docela hezky zpívá....líbí se mi jak nazpívali z Dominicem Cooperem písničku Lay all your love on me. *3* *4* *3*
  • Re: co řešíte

    Ano Lucko mas pravdu ona vubec neni skareda mozna na nekterych fotkach neni moc hezka ale ve filmu atd.. ji to moc slusi *3*
  • zebricka003

    ......

    Videla som wsetko kde hrala...Mamma Mia!, Mean Girls, Dr. House, Alpha Dog, Veronica Mars, Kriminalka Las Vegas,American Gun, Nine Lives. =)) to je asi vsetko co som videla
    *1*
  • janka153

    A

    ProtiVný SproStý Holkýý *14* *1*
  • co řešíte

    Já teda nechápu co řešíte. Vím každý má svuj názor a vkus ,ale říct o tehle herecce že je škaredá je pěkna kravina. když ona není pěkná tak kdo potom. Hraje výborně a krásně zpívá. Myslim ze je to mladá a přijemná holka, herečka budouctnosti . Vy co tady kecáte. DrŽte hubu a krok. Já bych vás všechny do jednoho chtěla vidět. Vy musíte být kočky. *3*
  • miranda92

    Ahojky :)

    Ahojky, Amanda je vážně super proto jsem si o ní založila blog, takže jestli se zajímáte o tuto herečku tak ho prosím navštivte, budu ráda :) www.amanda-seyfried-cz.blog.cz *1*
  • happy..

    happy birthday!!!
  • sharkamellita

    happy-b-day

    vše neeeeej *14* *3* *3*
  • anninka0001

    amanda

    jedna z nejnadějnějších hereček současnosti *1* *4* *4*
  • teriiisek.15

    amandaaaa

    Amanda je úplně užasná a krásná.....:D viděla jsem nedávn film Mamma mia a tam byla úplně úúúúžasnááá...... *14*
  • anninka0001

    super herečka

    ona je vážně super.nejprve jsem ji viděla v protivných sprostých holkách a nedávno v kině v mamma mia.vůbec jsem ji tak nepoznala.má krásnej hlas.jako jedna z mála herců tam uměla zpívat.doufám,že ji brzo uvidím v dalším filmu!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit