Přejít na výpis diskuzí

Alizée

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • denina07

    denina07

    vse nej Alizée *4*
  • fifty sixty

    Ahoj. Alizée má nový song. Fifty sixty. Tak si ho poslechněte!!!!!!!!
    • Re: fifty sixty

      Má nový song, Mademoissele Juliette!!
  • Ahoj

    Ahoj fanousci alizee kdo chce napiste my na icq rad se seznamim z fanouskama alizee malo jich znam :(
    moje icq:461657413
    *3*
    • parket..a

      Re: Ahoj

      Ahoj já klidně...ALizée je super...můžete lidi mrknout třeba na www.parketa.blog.cz je to můj blog a je o ALizée(fotky, videa, texty písní) ale i o jiných interpretech, hrách, filmech apod...zapojte se prosim do anket apod...:-D díky *14*
  • Luky1987
    Alizee je fakt kočka a sexica, perfektní zpevačka *14* *14* *14*
    • Vyhasla opravdu tahle zpěvačka Alizée.
    • Tahle zpěvačka Alizée zpívá samý kraviny podle mne.
  • Všechny její písničky jsou super.!! *2*
  • Alizee v Mexiku

    Ahoj lidičky,ano Alizee je opravdu super,akorát je mi líto,jak dopadla v Mexiku,fanoušků bylo habaděj,jenže chudinka musela zdrhnout z autogramiády kvůli rozvášněnému davu.Pořadatelé to totálně podcenili a vpustili pouze 500lidí a venku jich bylo 4500.No o fanoušky nouzi mít nemusí,ale mrzelo mě jak pak pálili její fotky,to bylo smutný.Jo lidičky a jak to že nejste v Moskvě? Já jsem se to dověděl teprve včera že tam má koncert,jinak příště sedneme do vlaku a jedem,ju? *3*
  • ALIZEE

    Po Megahitu Moi..Lolita,z roku 2000,z Prvního Alba,po velice úspěšném Albu v pořadí druhém ( Nazpívané také ve Francouzštině a zárovenˇ i v Angličtině ), Má Alizée Jacotey, na Světě - Dnes !!! - Třetí Albovou Novinku. Z této Desky, se právě nyní hraje Hitová aktuální písnička - Mademoiselle Julietta .. ALIZEE.. MA.. .+
  • ALIZEE

    Zpěvačka Alizée Jacotey, ... má také mnoho povedených Remixů a Mixací - svých Hitů.. Postaral se o to např.: BENASSI BROS (Benny Benassi-z Itálie),a celá řada DJs a Klubových Evropských DEEJAYŮ. ... .. .+ Nová Alizée!!!.++ + MA________________.+ *4* *4*
  • Sice zpívá strašnej humus, ale je brutálně šukedelická...
    • WTF *1* Co je to za slovo? :'D
      • Na to jsi ještě moc malej aby jsi to pochopil...
  • allite

    je dobra zpevacka *14*
    • Re: allite

      Az na to, ze zatim misto zpivani stale tlaci kocarek *1*
      • Re: Re: allite

        *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit