Přejít na výpis diskuzí

Alicia Keys

OSOBNOST 31.12.2006 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .....

    ahojky *3* ....sem tady uplně nová a sem fakt strašně ráda,že sem našla vůbec něco českýho s alicií,protože ji mám fakt ráda,a trošku mě mrzí,že o ní není žádná česká stránka *9* ...každopádně už se těším na nový cd co teď vyjde,co vy??? *14*
  • Alicia Keys video v The Sims 2

    Ahoj lidi. Mám pro vás video od Alicie na písničky NO ONE natočené ve hře The Sims 2, takže kdo bude chtít, tak se koukněte na
    http://lenycat.ic.cz/
    do sekce TS2 VIDEA.
  • plakát

    Mám plakát Alicia Keys!! *14* *5*
    Vyměním ho za plakát:sarah Michelle Gellar nebo Tokio Hotel nebo postavy Buffy Anne Summers Nebo Keiry Knightley.
    Kdo by měl zájem o plakát Alicie Tak mi pište na e-mail! *14* *5* *14* *5* *14*
  • LÍSTKY NA KONCERT

    Ahoj fnaoušci této zpěvačky. Mám pro vás super nabídku-už asi 2 měsíce mám doma připravený 2 lístky na stání na koncert Alici Keys v Praze (14.10.08, od 20hod),ale až dnes se ukázalo, že nebudu moci nakonec jít. Nabízím tedy lístky těm, kteří by měli mít zájem. Původní cena 880Kč/1 lístek, nabízím za 750Kč/1lístek.Pokud byste měli zájem, kontaktujte mě co nejdřív na email-kdo bude první má samozřejmě lístky jasný. Po mailu bysme se domluvili na předání/poslání. Mějte se!
  • Happy Birthday!!!

    Vše nej jedné z mých nejoblíbenějších zpěvaček. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *8*
  • parádní

    čičorečka *14*
  • BOHYNĚ

    Nejvíc SEXY zpěvačka.....miluju jíí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: BOHYNĚ

      Mám to podobný , ale jsem už starší - vyzrálejší , tak bych se měl takových komentýřů vyhýbat . Nicméně jsem do ni opravdu zamilovaný jak jen divák může být .
  • miss-janule

    je uzasna ♥

    alicia keys je krasna a dobra zpevacka hlavne se mi od ni libi no one a jay-z a alicia keys ♥ ♥ ♫♪ *4* *4* *4* *14*
  • Hello Alicio beautifou hair and face. *4* *4*
  • Emilidzex
    Proč přes 3 000 lidí ji nenávidí vždyť je krásná ale někdo tu žárlí *smích* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit