Přejít na výpis diskuzí

Alice Springs

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Alice Springs

    Moje slova!!! *14*
  • Yarda

    Velmi me mrzi, ze kdyz porad provolava slavu Yardovi, ze se nezmíní o svem podilu na desce support lesbiens - tuna da radio.
  • tohle si nezaslouží

    ona si totiž zaslouží mnohem víc slávy! je fakt dobrá každá její písnička je jiná a má něco do sebe! prostě de vidět že hudbě fakt rozumí ale kdo to ocení?! strašně málo lidí! *8*
  • Je to pravda - Alice je skvela a krasne zpiva. Mam ji moc rada od zacatku jeji kariery. Drzim palce. *4*
  • bomba

    Úžasná muzika! Na písničky alba Život jsem narazil náhodou při prohledávání mp3 na serveru v práci. Vůbec nechápu, že Alice není mnohem více profláknutá. Jsem nadšen, jak je to muzikální, prosté falše, křeči a póz, které jsou dnes často k vidění. Krásný písničky, výborná kapela a svěle zazpívaný. Čekal bych, že to rádia budou hrát od rána do večera. Nechápu, proč to tak není...
  • Alice Springs

    podle me je Alice Sprigs úúúplně nej nej nej zpěvačka!!!!Hlavně její starší písnička Vrať se mi zpátky je úúúplně ta pravá pro všechny lidský splíny!!!I pro odreagování od okolního světa!!!Mám ji fakt ráda!A PŘEJU JI MOC ÚZPĚCHŮ!!!!Alice jsi jednička!!!! *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit