Přejít na výpis diskuzí

Alice Bendová-Veselá

OSOBNOST 31.12.2006 
249 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To \"XEOL\"

    Tak to ses na ně asi moc dlouho nedíval, co? Když Alice tam hraje od druhýho dílu... :-)))
  • Luky1987
    Alice Bendová je sexica
  • Ráda bych všem těm, kteří na Alici nadávají a vytýkají jí, že neumí hrát, je mrcha, má velký nos apod.,vzkázala ať na tuhle stránku nelezou, na Rodinná pouta se nedívají a DVD Sametových vrahů nekupují. Zbytečně se rozčilujete...máte (a máme) to zapotřebí??? Naopak všem těm, kteří vidí, jaká Alice je, ať už ve filmu, seriálu, nebo na předváděcím molu, přeji hezký den. Čauky. Zuzana.
  • kočka

    je to nádherná ženská a bejt má tak nani nedám dopustit!!!!!
  • Znam Omara je fakt moc serednej fuj!!!
  • Alice Bendová-Veselá

    No já osobně Alici Bendovou-Veselou neznám, jinak jako každý z televizního seriálu Rodinná pouta a z Hop nebo trop, nebudu tady psát jestli umí nebo neumí hrát to je nakaždém z vás.Mě je na pohled nepříjemná.A je celkem škoda,že hraje zatím jenom mrchy (na lidi bude působit taky jako mrcha, něco jako Jear z Dallasu a co mu to přineslo slávu peníze, ale hodně vzalo zdraví a možnost hrát další filmy)nevím jaká bude v seriálu Bazén.Jeto můj názor!!!! Ale jinak se mi zdá v pohodě:-)
  • já jsem modelka
  • Alice hraje v novem videoklipu americko-cesky kapely LO DOST - mrknete na to: http://www.lodost.com *5*
  • Zdravíme českou Sophii Loren ... ke kráse přidáváte i přirozený herecký výkon a to se cení nejvíc ! Přejeme plno dalších úspěšných rolí jak v TV seriálech , tak i ve filmech !!! *3* *14*
    • Víš kdo je sakra Sophie Loren??!!
  • Mrcha

    Sviňu hraje fakt dobře :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší