Přejít na výpis diskuzí

Alice Bendová-Veselá

OSOBNOST 31.12.2006 
249 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přání k narozeninám

    Alice, všechno nejlepší k narozeninám, honě štěstí, zdraví........... *3*
    Máš opravdu krásného synka *4*
  • je krasna

    Alica je krasna zena a inteligentna. Pracujem ako fotograf, robim solo, aj modeling. Rad by som s nou spolupracoval.
  • Forum

    Forum Alice:
    http://forum.lide.cz/forum. fcgi?akce=forum_data&auth=&forum_ID =65294
  • Elis

    Alice je fakt ženská jak se patří. Taky bych taková chtěla bejt:)) *3* Fakt nádherná
  • ahoj aličko,v kajínkovi a sametovích vrazích si byla úžasná,si nádherná,chci tě *14* *14* *4* *15* *2* *7* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • jhi

    já ji fakt žeru e super *14*
    • Re: jhi

      taky tě žeru *14*
  • Nádherná

    Krásná Aličko.Dívám se na každý díl pořadu"Hádej kdo jsem"a nemohu z Vás spustit oči jak jste nádherná.Ta mateřská Vás ještě víc zkrášněla.Váš obdivovatel Pepánek *14*
  • Nový rok

    Zapoměl jsem a za co se Vám tímto omlouvám popřát všechno nejlepší do Nového roku.Pepánek *14*
  • vše nej....

    milá Alice všechno nejlepsí k svátu hodne zdraví stestí lásky a pohody ti preje tvoje faninka *14*
  • Je nejlepší

    Ahojte všichni,musím říct,že Alice patří nejen mezi nejhezčí herečky,ale také je hodně sympatická a na nic si nehraje,je ůplně přirozená a vůbec není namyšlená,jak někteří uvedli.Má hezkého syna Vašíka a taky manžela.Líbil se mi ve filmu Sametoví vrazi.Velmi křehké vztahy už jsou o ničem.Mohla by se objevit zase v nějakém novém filmu. *4* *4* *4*
    • Re: Je nejlepší

      ahoj chtela bych se zeptat jak se jmenuje a znackove obleceni ktere alice nosi(kresleny s lebkama )diky za odpoved
      • Re: Re: Je nejlepší

        Ahoj oblečení se jmenuje Ed hardy,můžeš ho zakoupit v Praze a nebo na internetu:www.edhardy.cz
        • Re: Re: Re: Je nejlepší

          NEPsala toto alice bendová kdyz to tak ví *3* *13* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit