Přejít na výpis diskuzí

Alice Bendová-Veselá

OSOBNOST 31.12.2006 
249 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alice je u Czechoslovak models - www.czechoslovakmodels.cz
  • Nevíte v jaký modelingový agentuře je Alice????? pište na E.Bi.@seznam.cz díky
  • ALICE-KAMARÁDCE

    Ahoj nepodváděj Marcelu ne dělám si srandu jsi výborná v rodinných poutech ahoj prosím odepiš mi chci aby jsi semnou psala *4* *4* *3* *3* *3* *3* *3* *11 prosím,prosím *9*
  • Alice máš fakt pěkný červený kalhotky,,, *3* *3* *1* *15*
  • Jste uchylaci *16*
  • Ahoj,jak je?Napiš mi prosím 737036053
  • Hovada

    Souhlas. Pokud musíte svoji chorbomyslnost reprodukovat zrovna tady a zrovna takhle, je mi vás líto *9*
  • Co jste to za tlupu úchyláků? To snad není možný. Běžte se léčit prasáci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *10* *10* *10*
  • Kontakt na Alici?

    Cuzz lidi...Ali je fakt hustá...nemáte někdo nějakej kontakt na ni? Kdyžtak napište na meil...Díkec *1*
  • alice alice

    krasna *3* *14*
  • Alice hraje v novem videoklipu americko-cesky kapely LO DOST - mrknete na to: http://www.lodost.com *5*
  • Alice jsi fakt ta nejlepší a neeejhezčí holka na světe.Chtěl bych tě moc.Ale to se nikdy nestane.čau *14* *14*
  • Koukam, že je tady fakt hodně úchyláků. Až si přestanete honit péro a začnete dělat něco ušlechtilejšího *1*, třeba taky potkáte takovou Alici. Ste ubohý!!! Jinak Alice je kost, tak ji vašema zpráváma neberte její neodolatelnej úsměv *15*
  • Ahoj Alice,Jak pak se mas? Strasne te obdivuju jak hrajes v ROdinych Poutech:)Sice tam hrajes mrchu,ale....napises mi kdyz ti dam E-mail?patix_org@hotmail.com Doufam ze napises.Moc me to potesi!:) Diky
  • Je velmi erotická, má velká prsa a pěkný zadek.
  • Docela ujde,ale nejkrásnější není!!!
  • nikomu se nelíbíš určitě to víš četla sem o tobě hodně věcí v bulváru asi je to pravda že si babochlap ano ne
  • ach

    alice postavý se mi penis kdyz te vidim v televizi a zacnu si ho honit mohla bys mi ho taky vyhonit
  • Na Petřinách je spousta základek, kterou máš na mysli?
  • ?

    nechdila jsi na zš petřiny?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší