Přejít na výpis diskuzí

Alice Bendová-Veselá

OSOBNOST 31.12.2006 
249 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro \"matrazi\"

    Ahoj! Tak to vypadá, že máme podobný problém :-) A ještě bydlíme kousek od sebe :-) Bára z Břevnova.
  • Pro \"Gagušku\"

    Alice měří 174 cm a váží v rozmezí 56 - 60kg. Čauves
  • Alice je sup...

    Ahoj Alici znám a všecny nesmysli co o ní píšete není pravda je to hodná a milá holka.Tak si to laskavě zapamatujte!!!
  • Uvolněte se prosím

    27.5.05 jsem zhlédla Alici v horkém křesle Krause a vzhledem k tomu,že se neustále smála jako koza, má představa o ní,ža je jen v RP zkreslená a já jí uvidím jako obyčejnou holku se nenaplnila.
  • Ahoj Alčo

    Ahoj Alčo, tedˇ tě vídám stále v TV,ale strašně dlouho jsem tě neviděla "na živo".Kdybys náhodou měla čas ...... Martina Janoušková-Zimmermannová z Petřin (matrazi@seznam.cz)
  • Ahojky!!!!!!!!Jen sem se chtěla zeptat,jestli tady někdo neví,kolik měří Alice nebo alespoň kde bych to mohla zjistit.Předem Vám děkuju za odpověď.G.
  • Alice-košiška

    Nádherná ženská.Jen s jedinou vadou.Neni moje!
  • Ráda bych všem těm, kteří na Alici nadávají a vytýkají jí, že neumí hrát, je mrcha, má velký nos apod.,vzkázala ať na tuhle stránku nelezou, na Rodinná pouta se nedívají a DVD Sametových vrahů nekupují. Zbytečně se rozčilujete...máte (a máme) to zapotřebí??? Naopak všem těm, kteří vidí, jaká Alice je, ať už ve filmu, seriálu, nebo na předváděcím molu, přeji hezký den. Čauky. Zuzana.
  • ta diskuze je tady plná inteligentů, jak to tak pročítám. Skoro to není o Alici, ale jen o vašich výlevech a závisti, jak tady někdo psal. A jestli si tohle ona někdy přečte, tak si bohužel řekne, že sem choděj idioti bez názorů, kteří uměj jen pomlouvat. Alice je super!
  • Díky za normální střízlivý názor, moc se jich tu, bohužel, nevidí... Každopádně máš naprostou pravdu! Ve skutečnosti je totiž Alice ta nejmilejší osůbka, jakou znám! Pa a měj se.
  • vy ji berete tak jeNOM proto,ze v rodinnych poutech hraje mrchu.......ale predstavte si ji jako takovou hodnou a sladouckou evicku....pak je zase uplne jina....takze......zapomente na rodinna pouta a mejte vlastni NAZOR".......redakce...ZuzaBUNTEK"
  • To \"Stanislav\"

    Hele, když se ti tak líbí jakási Dana, tak můžeš mi laskavě sdělit, co děláš tady??? Piš si do diskuse jí a neoxiduj na diskusi Alice! Nazdar. P.S.: A kdo ta tvoje Dana Berová jako má bejt???
  • Osobnost

    Dana Berova viz. www.eprofil.cz si zaslouzi pozornost minimalne stejnou !!!
  • Ahoj Alice...seš pěkná teda nejsem lesba ale myslim že každá ženská a holky by ti mohla závidět tvoji krásu!A v poutech je to good
  • To \"XEOL\"

    Tak to ses na ně asi moc dlouho nedíval, co? Když Alice tam hraje od druhýho dílu... :-)))
  • hustá štrbina

    Od te doby co Alice hraje v rodinnych poutech se jiz na ne nemohu divat, protoze kazdy pohled na ni mi zvedá (víte co asi)
  • řadové" fanoušky, nebo se s náma, NE "ví áj pí" fandama, co nevlastní miliardy a nepatří do sekce horních 10 000, vůbec nepočítá??? Zdraví zklamaný Tomáš z Ústí.
  • Jsem rád, že jste konečně opravili to datum narození. Teď ještě kdybyste přidali další info a hlavně víc fotek!!! Alici tu máte zaregistrovanou i v sekci modelek, ale fotky pořád ty samé a jenom dvě!!! To je pěkná ostuda, u člověka, který zaujímá první místo ve vaší TOP 10, nezaktualizovat informace a nepřidat fotečky!!! Jistě jich má Alice spoustu, tak proč je před fanoušky takhle schovávat, nepochlubit se a držet nás u huby? :-) My chceme fotky, my chceme fotky, my chceme fotky!!!!! A hlavně chceme Alici! Alice, napiš nám sem něco, prosím! V jednom rozhovoru s tebou jsem se dočetl, řekla si, že v jedné anketě ses umístila jako první a za tebou Brad Pitt atd. a že z toho máš radost a tak, a domnívám se, že jsi mluvila o TÉTO anketě, protože TADY jsi první, Pitt až čtvrtý (v tuto chvíli). Tak jestli to tu čteš, tuto svojí diskusi tady, tak bys nám sem třeba mohla něco napsat, alespoň pozdrav nebo tak, protože zase v Xantypě jsem se dočetl, že prý zaznamenáváš většinou kladné reakce, což tě těší, zájem o tebe ti dělá radost atd. atd. a bereš to jakože se ti tímto dostává ocenění tvé práce. Mě se kupříkladu moc líbíš, myslím, že jsi překrásná žena a skvělá herečka, mám tě moc rád a očividně nejsem sám, ale tak trochu mám pocit, že na nás, svoje fanoušky, promiň, docela kašleš. Nezlob se, ale vypadá to tak. Já jsem kupříkladu z Ústí nad Labem a jenom kvůli tobě jsem přijel na autogramiádu druhého dílu Rodinných pout, kam jsi vůbec nepřišla, i když na netu bylo mezi účastníky akce zveřejněno i tvoje jméno... Pak jsme se taky chtěli s tátou zúčastnit Srdíčkového večera, přijeli jsme, ale marně. Nevím, kde a jak se daly obdržet pozvánky, ale takhle to bylo kapku unfair... Udělat to jenom takhle v malém, jen pro bůhvíkoho, asi jen pro papaláše nebo koho, nevím... Jisté ale je, že ani mezi "řadovými" fanoušky RP nejsou až tak úplní chudáci, a rozhodně mám pocit, že pro fanouška mají osobní věci jeho STAR rozhodně větší cenu, než pro nějakého politika nebo bůhvíkoho, kdo byl pozván... Každopádně, i my jsme se chtěli na Srdíčkovém večeru zapojit do dražby tvých atributů a přispět na dobrou věc, ale nedostali jsme vůbec šanci. A to nevím proč. Nechápu, proč se celá akce nezorganizovala ve větším sále a s možností přístupu VŠEM zájemcům, např. možností zakoupení vstupenek. Každý by měl rovnou šanci se zúčastnit a vidět svojí hvězdu. Takhle to bylo pěkně nefér... A tak se ptám: Bude se konat také konečně nějaká akce, které se I TY zúčastníš, pro "normální,
  • Pro \"kristinu\" (z 16.4.)

    "Kočko", zakomplexovaná trapka seš leda tak ty!!!!!!!!!! Alice to nemá zapotřebí...!
  • Pro \"dendu\" (20.3.) a \"Michalu\" (12.4.)

    Ahoj holky, ani nevíte, jak vám upřímě závidíme, že můžete bejt Alicino kámošky! Takový štěstí našince nepotká... Míšo, prosim tě, jak se ti to poštěstilo moct strávit v Alicino společnosti !2! dny? Takovou krásnou dobu??? Jak si to zařídila? Kde ste spolu byli, jaký to bylo a vůbec, napiš nám o tom, please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Please, odepiš, díky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit