Přejít na výpis diskuzí

Alena Vránová

OSOBNOST 26.11.2007 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výborná herečka

    Jako pyšná princezna byla krásná a na to kolik její let vypadá báječně *4*
    • Re: Výborná herečka

      paní Alenka je krásná pořád. hlavně teď jí to sluší. Kdopak se byl někdy na naší princezně podívat v divadle?
    • Re: Výborná herečka

      pyšná princezna je krásná pohádka *3*
  • Tajemství proutěného košíků

    Paní Alena Vávrová překrásně vypráví tři díly Tajemství proutěného košíků.Libor
  • články

    Ahojky všem, moc prosím, sháním všechny články které vyšli s paní Alenkou v různých publikacích ( novinách, časopisech,.....), prosím pokud někdo má a chtěl by se se mnou o ně podělit, byla bych moc ráda. Mám také nějaké články =)
  • krasna žena

    skutečně krásna tvár,zajímavá herečka.
    *3*
  • Ideální herečka, ale i žena.

    Paní Alena Vránová, je nejen ideální herečkou, protože celý její herecký život je vyplněný rolemi, které jí jdou takříkajíc přímo na tělo, ale je i ideální ženou, od svého útlého mládí až doposud, kdyve svých rolích září šarmem a vtipem. Mohla by být unavená a odpočívat někde ve svém koutku, ale ona stále pracuje a rozdává nám dobrou náladu a požitek při sledování ve filmu i na obrazovce. Chtěl bych vzkázat ostatním ženám, snažte se mít paní Vránovou svým vzorem alespoň trochu. Obohatíte nejen svůj život, ale i svému okolí. Myslím, že předpoklad pro to má každá, je to jen vůle chtít a chovat se přirozeně.
  • Vše nejlepší k narozeninám hodně štěstí a hodně zdraví.ARTUR
  • Milá paní Vránová, klobouk dolů před tím, jak vypadáte ve svém věku. Hádala jsem vám minimálně o 10 méně a partnerovi jsem tvrdila, že to nemůžete být vy, kdo hrál pyšnou princeznu. Obdivuji vaše svěží vystupování. Jen tak dále a co nejdéle. *3*
  • Je skvělé, že pořád hraje a vystupuje. Naše Pyšná princezna. *14*
  • vše nej

    Vše nejlepší k narozeninám.
  • Alena Vranova je skvela herecka. Preji ji pevne zdravi a aby nas jeste dlouho obstastnovala svym hereckym umem´nim *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit