Přejít na výpis diskuzí

Alain Delon

OSOBNOST 31.12.2006 
96 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Lev

    Samo nebe či spíše nečekaná návštěva zapříčinila, že jsem nakonec LVA neviděl.
    A asi je to dobře, protože ani já nemám
    rád vraždění zvířat pro kšeft,či zábavu
    a podle Tvé reakce na ten film Evelino,
    jsem přesvědčen, že bych se na něj díval
    se značně smíšenými pocity.Takže, ač mě to zpočátku mrzelo,že to neuvidím, už jenom kvůli tomu, že tam hrál se svou dcerou a taky s O.Muti, nakonec jsem částečně rád, že jsem to neviděl.
  • evelina

    Re: Re: Lev

    Ano, je to jeho vlastní dcera Anouchka,jak se zmiňuje v původním příspěvku Jarda. Delon jí má z druhého manželství s Rosalií van Brevenovou. Tato informace bohužel chybí v jeho životopise uvedeném na tomto serveru. Dokonce mám dojem že má ještě dalšího synka s Rosalií, ale to si nejsem jistá.

    *13* vzkaz pro Jardu: to víš, že jsem na konci bulela ještě víc než Patricie-Anouchka, když jí Bullit-Delon toho lva zastřelil.
  • Re: Lev

    Opravdu to je jeho dcera?Věkově vypadá spíš na vnučku a myslela jsem si , že má jen syna.Jinak mu to tam opět slušelo, je to dobrý a pohledný herec v každém věku, takové herce mám nejraději. *4*
  • evelina

    Re: Lev

    Zabrousila jsem na stránky mojí nejmilejší OSOBNOSTI tohoto serveru (AD)a co nevidím, můj známý neregistrovaný uživatel Jarda. Máš postřeh, určitě bych si toho nedělního filmu nevšimla. Obávám se ovšem, že tam půjde kromě krásného vztahu holčičky se lvem i o různé zvířecí tragedie a to já nemohu vidět. Miluju zvířata natolik, že se bojím dívat i na přírodopisné filmy ze života zvířat, protože tam vždy ukazují jak se navzájem požírají (to sice k přírodě patří), ale bohužel také ukazují ty lidské (nebo spíš nelidské) idioty, kteří vraždí zvířata pro zábavu nebo je odchytávají a obchodují s nimi. To mne strašně drásá, takže se takovým snímkům plánovitě vyhýbám. Ve LVU sice půjde víc o to povstání rebelů v Africe....no uvidím, nechám se překvapit.
  • filmy

    Tak pozdravujem všetkých fanúšikov AD aj ja zo Slovenska.Vaša televízia aspoň uvádza zopár jeho filmov, no u nás to bolo naposledy tuším Frank Riva, čo je veľká škoda. Aj ja mám dosť už tej amer. produkcie akčných žánrov...Tiež by som veľmi rada videla jeho skoršie filmy ako Gepard, Samuraj, Pan Klein...Nevie niekto sú niekde na nete? alebo DVD? Tak už vopred díky.
  • Re: Re: Kniha

    Ty blbá slovenko víš houby o francouzkych filmech ! *13*
  • Lev

    Na Primě jde v neděli v 15.50 hod.film
    LEV. Je to poměrně nová věc, ALAIN tam
    hraje s dcerou Anouschkou a s Ornellou Muti. To je docela vyhovující vysílací
    čas, co říkáš Evelino?
  • evelina

    Re: Re: GANG

    Já jsem viděla ten film poprvé, ani jsem ho nedokoukala, tam se mi náš oblíbenec moc nelíbil. Měla jsem pocit, že je to spíš kriminální komedie, nikoli drama. Je fakt, že jsem u filmu opět usínala, ale i podle tvého hodnocení vidím, že jsem o moc nepřišla.
    Dík Jardo za upozornění na Belmonda s Venturou, ale ten čas.... 23:00 hod. - to je děs. Tak někdy na diskusi zase ahoj, dobře se mi s tebou povídalo.
  • Re: GANG

    Já tedy vydržel až do konce a teprve v
    poslední třetině filmu jsem si uvědomil,
    že jsem to už před nějakým časem viděl
    Mě se tenhle film zdál z celé té letní
    přehlídky asi nejslabší či méně povedený.
    Sice opět tvůrci čerpali z románové předlohy od R.Borniche podobně jako v
    Povídce o policajtovi ale ta se mi zdála
    povedenější. Horší je, že přehlídka Delonových filmů skončila. Bylo v jeho společnosti fajn a jen těžko budu teď v
    tv programu hledat náhradu.
    Jé, počkat,zrovna koukám, že příští pátek
    dávají zase francouzskou klasiku -
    Sto tisíc dolarů na slunci s Venturou a
    Belmondem. Tak to je bezva! Tyhle chlapíky řadím rovněž mezi své oblíbence!
    Akorát je nemilé, že to ČT1 dává zase
    pozdě večer. Tak zas Evelino někdy ahoj
    na foru!
  • evelina

    GANG

    Už jsem si nastavila budík na 22:20, jsem zvědavá, co z filmu Gang uvidím. Také vůbec nevím, o co jde. Není uvedený ani ve filmografii AD, ani ve skupině Filmy. Je ze stejného roku jako
    "Smrt darebáka". Kéž by byl také tak skvostný. Necháme se Jaroslave překvapit.
  • Re: Re: Re: Re: Re: Delon je stále jednička

    Fakt je,že ten vysílací čas není nejlepší
    a taky mi to dost vadí,protože vstávám
    před půl pátou ráno.Ale to bychom, Evelino, asi
    chtěli po ČT příliš moc. Ostatně mám takovou zkušenost, že většina pořadů či
    filmů, které mě zajímají, jde většinou
    v nevyhovujících časech. Příští pondělí
    to nebude jiné. Opět se začíná v půl jedenácté. Abych pravdu řekl film Gang
    s A.Delonem neznám a podle všeho jde
    v televizi poprvé /je u něho poznámka-premiéra/.To jsem zvědav komu svěřili roli dabéra.
  • evelina

    Re: Re: Re: Re: Delon je stále jednička

    Tak jo Jardo, pokračujeme v tradici střídavých odpovědí.Dík za osvěžení mojí paměti, ten brněnský dabing byl opravdu pan Lakomý. Ty noční vysílací hodiny mne ničí. Budík zvonil, poznámka v mobil.kalendáři upozorňovala.... a já se bohužel neprobrala natolik, abych sledovala celý film. Je fakt, že jsem stačila v tom krátkém okamžiku, kdy jsem byla v trošku bdělejším stavu zapřemýšlet, kdo A.Delona dabuje tentokrát. Pana Štěpničku jsem poznala, ale to je tak vše, co si z filmu pamatuji. Jsem děsná....nebo vlastně za to může ČT.
  • Re: Re: Re: Delon je stále jednička

    Koukám, že včerejší příspěvek se nezobrazil. Tak ještě jednou: Ten brněnský herec se jmenoval Ladislav Lakomý a mám takový dojem, jestli ho nedaboval také v Černém Tulipánovi, ale
    nejsem si jist.Máš pravdu Evelino, zdá se
    že tu diskutujeme už jen my dva.No, snad se někdo přidá.
    Včera ho daboval zase někdo jiný /J.Štěpnička/. Myslím, že by si opravdu zasloužil "stálý hlas" jako někteří jiní dobří herci.
    herci
  • evelina

    Re: Re: Delon je stále jednička

    No oni Tříska, Krampol i Moravec mají všichni stejně výrazný hlas a pro dabing speciálně Belmonda správně chlapácký. Ale nemohu si vzpomenout který /tuším že brněnský/ herec daboval Delona a byl to pro mne trochu šok. Prostě mi ten hlas k němu absolutně neseděl.
    Ale Jaroslave koukám, že si stále povídáme spolu, nikdo s námi nepolemizuje /ne že by mi to vadilo/. Jelikož je ale stále někdo na stránkách AD on-line připojen předpokládám, že po pondělním KDO NASTAVÍ KŮŽI přijde nějaký nový příspěvek.
  • Re: Delon je stále jednička

    Charisma z něj vyzařuje i když je to už pán v letech. To, se mi zdá, že u mnohých
    herců současnosti prostě chybí.Jsou možná
    krásní/krásné, ale nic víc, nic míň.
    Také mě mrzí, že ač žijeme v Evropě, jsme
    neustále zaplavováni americkou filmovou
    a televizní produkcí, navíc poněkud
    jednostranně zaměřenou. Už to začíná
    připomínat dobu, kdy u nás převažovaly
    filmy bývalého Sovětského svazu a jen
    sporadicky bylo k vidění i něco z ostatních zemí.
    Co se týče častého střídání dabérů u jednoho herce, tak nevím.Je pravda, že
    Funes bez Filipovského není to pravé ořechové , podobně jako Girardotová bez
    Galatíkové ale na druhé straně třeba
    Belmonda dabovali Tříska,Krampol a Moravec a celkem mi to nevadilo, ale to je věc názoru či vkusu.
  • evelina

    Re: Delon je stále jednička

    Nedá se nic dělat, ale musím se omluvit kamarádce Alaina Delona Annie Girardot, protože už po druhé jsem zkomolila její jméno *8*
  • evelina

    Re: Re: Re: Re: Re: Léto s A.Delonem

    Souhlasím, je fakt, že i na Delonovi se "vyřádilo" více dabérů a to mi moc vadí. Není nad to, když mají herci stále stejného dabéra jako Giraldot-Galatíková, Funés-Filipovský - jo to byla kvalita.
  • Re: Re: Re: Re: Léto s A.Delonem

    Díky Evelino za odpověď. Jak nemám pondělky rád, nyní, díky filmům s A.Delonem, se na ně vyloženě těším. A jak
    zaznělo v některém z předchozích příspěvků je opravdu fajn,že ty filmy
    zůstaly s původním dabingem.Nechci přehánět, ale zdá se mi, že současný dabing /až na výjimky/ moc dobrý není.
  • evelina

    Re: Re: Re: Léto s A.Delonem

    Tak to je prima, na 1.9. si na 22:25 dávám výstražné buzení do mobilu, protože "Slovo policajta" jsem bohužel prošvihla. Jaroslave máš pravdu v "Kdo nastaví kůži" skutečně hraje Anne Parillaud roli Charlotte. Přiznávám, že jsem si celé obsazení filmu přečetla po rozbalení filmu z filmografie AD, sama jsem to z hlavy nevěděla
  • Re: Re: Léto s A.Delonem

    Já jsem film SLOVO POLICAJTA dlouho neviděl, nějak mi připomínal ne tak dávno
    uvedený seriál FRANK RIVA. Snad proto, že tam byl stejný protihráč - J.PERRIN -
    a taky podobné ale pozměněné motivy.
    Sláva! 1.9.dávají KDO NASTAVÍ KŮŽI; taky
    už to dlouho nedávali. Nehraje tam opět
    s ANNE PARILLAUD?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit