Přejít na výpis diskuzí

Al Pacino

OSOBNOST 31.12.2006 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • emperor

    tenhle herec, i kdyby hrál ve VKV nebo v Ordinaci v růžový zahradě a podobných tragediích....tak by v tu ránu získaly jiný, skoro oscarový rozměr. Doufám, že se mi splní můj sen a bude hrát s mojí oblíbenkyní Dakotou Fanning ve filmu Betsy and the Emperor. Zatím je to půl na půl....
  • nejlepší herec

    bezpochyby se jedná o nejlepšího herce všech dob,alespon pro mne... fantastický fanatický výkon ve Scarface, polda se srdcem ve filmu Head /(nelítostný souboj) s Robertem de Nirem naprosto dokonalá stále se náhanějící dvojice polda,zloduch... , přesvědčivý výkon zběha v filmu Test atd atd.. prostě filmový bůh s dokonalým charisma..
  • nejlepší herec

    bezpochyby se jedná o nejlepšího herce všech dob,alespon pro mne... fantastický fanatický výkon ve Scarface, polda se srdcem ve filmu Heat /(nelítostný souboj) s Robertem de Nirem naprosto dokonalá stále se náhanějící dvojice polda,zloduch... , přesvědčivý výkon zběha v filmu Test atd atd.. prostě filmový bůh s dokonalým charisma..
  • broucinek

    musim Vam devcata rict,ze mate opravdu vkus.Po zhlednuti filmu Vune zeny,jsem se jeste nedala docela dohromady.Jsem totalne okouzlena hereckym vykonem.Ala zboznuji hodne let.Na HBO jiz asi desetkrat opakuji jeho oceneni za celozivotni dilo,ale ja si nenecham ujit zadnou reprizu,coz mi docela u ostatnich programu vadi,kdyz vidite,ze to jede stale dokola.Proste sedi u obrazovky a civim.................jo a jeste se tak docela priblble usmivam..a jelikoz jsem sama,tak memu pejskovi to snad nevadi.Zdravim vsechny fanynky Bobina z Trebone *4*
  • Al Pacino je vynikající filmový a divadelní herec.

  • Nemám tě rád ty zmrde s negerským hlasem. Nebýt Prágra tak neznamenáš nic. Jsi jen cikán s vyvalenýma očima kterej musí lidem nahnat strach. Končím s tebou
  • Luky1987
    Al Pacino byl výbornej v Kmotrovi
  • Al Pacino je výborný herec a charismatický herec.

    imdb.com

    Al Pacino

  • Veru tak tak. V nasich koncinach zname jen ty Ordinace, ze starsiho bordelu Zeny za Pultem, Okresy na Severu a podobny sajrajt. Pacino je skvely, ale znaji ho je fajnsmekri, jako Ja Okrem Kmotra byl perfektni aj v
    Serpico 1973
    Scarface 1983
    ... and Justice for All 1979 atd atd atd
    • Souhlasím
  • AL PACINO

    Zdravím všechny příznivce Ala. Věřím,že se shodnu s ostatními fandy a fanynkami,že je málo takových,co dokáží svým originálním hereckým stylem/ležérním kouzlem a atmosférou/vzbudit nejen sympatie ale i ještě něco navíc.nechci se pouštět do nějakého hodnocení,prostě ho ""mohu"". jestli sbíráte filmy,tak jako já,napište.tak zatím,a díky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit