Přejít na výpis diskuzí

Adolf Hitler

OSOBNOST 13.7.2012 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hitler měl milenku Evu Braunovou
  • Drže tlamu vy zasraný náckové byl to p...s a kdo nesouhlasí semnou tak je kkot *16* *16* *16* *16*
  • se pos*r
  • Chudáčku/Chudinko *9*
  • Hitler je nejhorší člověk na světě !!!!
  • Tak určitěěěěěěěě *1* *1* *1*
  • Já tady hledám nějakou informaci o tom, jestli měl Hitler milenku. Podle filmu se to tiž jmenovala stejně jako já-HRŮZA!DĚS! DISKRIMINACE! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *10* *16* *16* *16* *16* *16*
  • jasne ze neumrel v berline.... umrel ve spanelsku ,sam byl zid a sexualni deviant...to se mu stalo osudnym
  • myslim že se zabil kvůli tomu že on sám byl žid
    *4*
  • Dle mýho to byl **** kterej vyvražďoval chudáky Židy a přitom byl taky napůl Žid.... asi fakt nebyl "normální"
  • To je jen teorie... Ale i kdyby, tak už je dneska mrtev *4*
  • blbost neumřel v Berlíně.. Emigroval do Jižní Ameriky
  • Byl to duševně nevyrovnaný člověk, o všem měl určité povědomí, ale nic neznal do hloubky. Na druhé straně od r.1933 až 1939 prakticky zlikvidoval 6 miliónů nezaměstnaných v Německu, znivelizoval mzdy a v sociální oblasti měl mnoho pozitivních kroků- dělníci šli tím pádem za ním. Vrátil Němcům po prohrané válce jejich hrdost a sebeúctu. Neměl však začínat válku, vyhlazovat židovský národ, který je stále pod Boží ochranou a napadnout Sovětský svaz, kde generál mráz a generál hlad zlikvidoval jeho slavný Wehrmacht i oddíly SS.
    Rossi
  • Na konci války už to byl magor ještě větší než předtim a k tomu měl Parkinsona (klepání rukou).Je dobrý kouknout se na parodie na Hitlera na YouTube.
  • peklo už na tě čeká , i s ním *9*
  • Hej ty zmrde, já toho Adolfína rád nemám vůbec, byl to čorák a měl prej jen jedno varle, řikal krypl od nás ze třídy.
  • Byl to frajer, věděl, co chce :)) *16* *11*
  • Byl to machr, ale neměl zaútočit na sovětský svaz a měl by svou Třetí říši. Kdo chce moc, nemá nic.
  • Kult

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit