Přejít na výpis diskuzí

Adam Hicks

OSOBNOST 22.11.2009 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je boží a lemonade mouth by bez něj byl na prd *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nemuze za to ze hraje blbce v zekeovi a lutherovi,jedno ale vim blbce hraje dobre tim se pozna dobrej herec,tim ze hraje uplne jinou roli nez je *12*
  • Jako Wenn je fakt uplně jinej než jako blbec Luter..v Lemonade Mouth je úžasnej a krásnej *4* Doufám že bude hrát zas v nějakym normálním filmu *7* *3*
  • Re: Lemonade mouth

    Moj Najoblubenejsi film
  • Re: je skvely

    suhlasim v lemonade mounth je super...
  • je skvely

    V Zekovi a Lutherovi sa mi az tak nepaci hra tam takeho blbca ale v lemonade mounth je uplne skvely!!! :D :D :D
    *14*
  • jjannissekk

    Lemonade mouth

    Naprosto úžasnej je v Lemonade Mouth... Na to se mrkněte, to je best film. *5*
  • Adam Hicks

    Oh,Je úžasnej hraje dobře aji v Lemonade Mouth a ve všem, je hezký i jak zpívá protě nejjjjjj.Já ho snad láskou sežeru,ale to by byla škodaa miluujuuuu hooooooo!! <3love<3 *5*
  • kikalka.1

    Přidat !

    Hraje v seriálu Zake a Luther , Jonas L.A
    pak ve filmu Lemonade Mouth !
  • Re: Re: Re: bléééé

    úžasnej
  • Re: Re: bléééé

    taky nesouhlasím jelikož je to jeho práce ale tet nově hraje ve filmu Lemonade mouth a docela mě štve že rapuje protože on má tak žasnej hlas v tom lemonade mouth to uslíšíte ale jen 6 sekund ale i to stačí *3*
  • Re: Re: adam hicks

    adam je fakt sexy a uzasnej. proste je to kus. *4* *14* *14* *1* *8*
  • nouni

    :o)

    Nechápu, proč nemá ve filmografii uvedený seriál Zeke and Luther a Jonas Los Angeles..Nevím jestli ještě někde hraje, ale tohle by se tam mohlo dopsat...:o) *3*
  • markof

    Adam

    dobre hraje v serialu Zake a Luther
  • Re: ADAM JE SUPER

    souhlasim *3* *14*
  • 1

    adam je nejlepsi a nejkrasnejsi herec a tanenik na svete
  • larynka

    jonas la

    a taky hraje v jonas los angeles *4*
  • Zeke and Luther

    Zeke and Luther je nej seriál na DCH. *5*
  • ADAM JE SUPER

    ja si myslim že adam je krasnyyyy :) *14*
  • Re: bléééé

    já nesouhlasím *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit