Přejít na výpis diskuzí

Aaron Taylor-Johnson

OSOBNOST 31.3.2008 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máte rádi Aarona??

    Máte rádi Aarona Johnsona?? *7* Já ho naprosto zbožňuji a ráda bych se podívala na film Pán zlodějů, který si zanedlouho koupím *14* Je úžasný a já ho mám moc ráda *14*
    • kacenka1jb

      Re: Máte rádi Aarona??

      ja hO neMam RAda...Ja Ho ZbOZNujUuu...On JE UPa K nAkOuSnUTi a HlavNe ve FilMeCh Pna ZLODejU a on Je Fakt bOzHi a Tam JE tedA FAkt BOzHi..a hLavNE ty SCeNY KDE SE LiBa S georgie..chTeLa BycH Byt Na JEjIm MiSte *14*
    • Re: Máte rádi Aarona??

      MILUJI HOO *15* *14* *14*
      • misulisek

        Re: Re: Máte rádi Aarona??

        on je fáááákt boží, jako ten film *14* *15*
  • :-)

    *14* Aaron je upa krásnej,žhé?:-* *14*
  • kacenka1jb

    NeJLePSi

    EJKý HoLky Asi Sem Se ZAmiLoVALa *14* ChTelA BycH Se S NiM poTKat...NEvite OdkUt JE MUsiM Napred Projet VSeChNY weBOVky :D:DDNeSkA sem To poPrvE Ten FiLm vydelA aE Je FAkT BoZhí_uPa SEm SE ZabOuChLaa =O**
    • Re: NeJLePSi

      Nejde to napsat normálně, aby to šlo přečíst. To musíš psát jak největší píča. Jinak ten Váš Kiss-Ass je dobrej úchylák, když se bude ženit s jednou 43 letou dámičkou a ješte jí vyprcal dítě - http://www.ofilmu.com/filmsvet-aaro n-kick-ass-johnson-19-zasnouben-s-u melkyni-43.html

      Fakt úchyl jak svině. *1*
    • Re: NeJLePSi

      Nejde to napsat normálně, aby to šlo přečíst. To musíš psát jak největší píča. Jinak ten Váš Kiss-Ass je dobrej úchylák, když se bude ženit s jednou 43 letou dámičkou - http://www.ofilmu.com/filmsvet-aaro n-kick-ass-johnson-19-zasnouben-s-u melkyni-43.html

      Fakt úchyl jak svině. *1*
      • Re: Re: NeJLePSi

        Já bych řekla, že to z něj za chvíli opadne a bude s mladou holkou. A to je spíš ta baba úchyl. Já vím, že lásce neporučíš, ale ničit tak mladému klukovi život? To je na mě moc!
        !!!!
      • tenzie

        Re: Re: NeJLePSi

        Cože? No to posral... jak si může devatenáctiletej kluk vzít ženskou, který je 43? A ještě s ní mít dítě? *7* *7* *7*
        • Re: Re: Re: NeJLePSi

          To taky nedokážu pochopit. Jak dlouho jim to spolu asi vydrží když jí za 6 let bude 50 a on bude 25-letý fešák? A ještě k tomu už čekají dítě? Kam dals rozum Aarone!!!
  • zuzyna

    boží

    tak on je vážně božííí...on a ten film ON je FAKT boží je taky boží =) *4*
  • kelisha

    On je fakt boží!!

    Hey tak jako dneska sem videla filmek ,,On je boží" a ten film i Aaron jsou fakt božííí!! Fakt je strašně úžasnej (ted mluvim o Aaronovi) *14*
  • Nearly Famous

    Nevite nekdo kde bych mohla sehnat serial Nearly Famous.Jsem slyšela že tam je Aaron výborný.Poradte mi nekdo prosim...Jsem už z toho zoufalá *9*
    • strifynka

      Re: Nearly Famous

      na youtube to je ale jen v anglictine
      • Re: Re: Nearly Famous

        Aha a nevíš jestli to je nekde v češtině? *7*
        • strifynka

          Re: Re: Re: Nearly Famous

          tak co vim ja tak bohuzel ne
  • prolinie777

    nwm

    je nej *14* *14*
  • on*

    on? mám k němu jen 4 slova jako v tom filmu : ON JE FAKT BOŽÍÍ....
    *14*
  • on sa naozaj zblaznil!!!!!! je mlady , krasny , sexi a ženaty!!!-s o 23 staršou ženou ako je on!!! - nič v zlom ... ale taaaa ho zmanipulovala a zmenila na ... ason o 13 rokov stešieho ako naozaj je !!!!! :( ... a zakvačila mu na krk dve svoje deti ... a ešte dve spoloče .... hrôza .....!!! no ...... aj tak sa my pači ale taaaaa jeho žena .... aka škrata!!!!!! ........ no aj tak im prajem všetko dobre - alebo skor jemu dufam že si dobre vybral (ale pochybujem) .... ak je šťastny nech mu to vydrži aj tej jeho "užasnej" ženičke . všetko dobre :D ...
    *14* *6* *8* *1* *1* *1* *2* *3* *4* *5* *8* *6* *16* *16* *8* *8* *8* *8* *8* *13*
  • On je fakt božííí %) ten název nelhal... já ho chciii :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit