Přejít na výpis diskuzí

Zaříkávač koní

FILM 4.3.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: ...

    Jo fakt suprovej film je mi líto toho koně
  • super snímek

    Vždy jsem dojata,když se dívám na tento film.
  • Zaříkávač koní.

    Mimořádně povedený film.Více lidí by mělo pochopit i jeho pointu.Obrovskou vnitřní sílu člověka, lásku, ale i bezmocnost a city, které nejde opětovat.
  • katka-horses

    koně

    Super film bylo mi líto toho koně *14*
  • ferrerrka

    Re: Zaříkávač koní

    presne...snu sem mela vzdycky hodne,ale potom co sem docetla kniju a videla film, tak jsem zacala mit ten, ze se odstehuju do montany a budu mit ranc:)krasnejsi krajinu nez je ve filmu sem nevidela:)
  • Zaříkávač koní

    tento film má opravdu krásný příběh ale vidím že ivám se líbí 6 dvd už jsou poslané díky že se vám ten film libí stejně jak mně *3* *3*
  • Zaříkávač koní

    U tohoto filmu jsem probulel celý večer hlavně kvůli konce fakt jsem do to zažranej. Udělám jednu nabídku v pondělí 23,2, dostahuju tento film z a pokud bude fungovat to ještě napíšu v neděli 22,2, jako příspěvek a pro ty kteří ho nemají doma tak rozešlu zdarma 6 kopií poštou komukoli kdo mi napíše o poslání tohoto filmu na tento e-mail jurajgt@seznam.cz pokud by měl někdo zájem tak ať mi napíše e-mailem adresu bydliště,jméno,PSČ slibuju pokud bude film fungovat pošlu vám ho nabídka platí do 18,3,2009 děkuju *3* *3* *3* *3*
  • Zaříkávač koní

    Tento film mě opravdu dojal ovlivnil můj život nejradději bych se hned odstěhoval na tu vesnici a žil tam a staral se o ranč *14* *14* *14* *14*
  • Zaříkávač koní

    Tento film mě opravdu dostal pro mě nejlepší na světě opravdu hezky propracované prostě Goooooooooooooooooooooooooooooodddd dddddddd!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Horemanship

    je to kraný fil díky tomuto filmu jsem dala svému životo jsinou barvu začala jse dela Horsemanship s konem kterého miluji a mněl zlomenou nohu
  • Re: Hodnocení filmu

    tenhle film je proste nadherny dys ho vcera davali tak sem ho celej probrecela je proste nadhernej ten film *14* *14* *3* *3*
  • nwm

    ještě jsem tento film neviděla...ale chystám se ho shlédnout 14.2.2009 na primě...všichni řikájí že je to hrásný film tak se moc těším *14* *14*
  • karuuulka

    nejkrásnější film

    se vším souhlasím s horsewomanship
  • karuuulka

    karuuulka

    Ten film je opravdu krásný a odehrává se v úžasném prostředí, panu Redfordovi se naprosto povedl...Miluju koně
  • Krásnější film jsem neviděla...

    Tento film je velkým dílem, přišla jsem na něj minulý rok ve videopůjčovně kde mě okamžitě oslovil, a mé instinkty se nemýlily. Ikdyž jsem bulela na konci, kde je obzvlᚡsmutný konec, realita je realita, tak to byl úžasný film, který je výjmečný. Liší se od těch amerických blbostí, tohle je požitek. Doporučuji se na to podívat.
  • ferrerrka

    ...

    Úžasnej film,kterej je prostě nádherně natočenej..a v krásné krajině:) *9*
  • Hodnocení filmu

    Je to nádherný film. Dobrá režie, dobrý herecký výkon od Roberta Redforda a nejenom od něj. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit