Přejít na výpis diskuzí

Veronica Mars (TV)

FILM 26.3.2007 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Varonica Mars

    Na vsechny serie se muzete divat na www.itelka.com
  • :-)

    TEN SERIAL SE MI MOOOOOOOOOOOC LIBI JE UPA UZASNY! SAMOZREJME ZE NEJLEPSI JE VERONICA *3* ! JE TO JEDEN Z MYCH NEJ SERIALU
  • 4.řada neni

    4. řada je i neni. Je-znamená že měla bejt ale nenatočili jí nikdo neví proč.Vim že jse určitě na youtube viděli trailer FBI i promo serialu(zelený uvod)ale nevyšla.........možná jí začnou ještě točit-nemůžou to utnout chci vidět další díly.
  • help me

    hejky nevite jak dopadl posledni dil veronivći v druhe rade ja to nevidela des en me to zajimä moc plosim napiste nekdoi dekuju moc *3* *9* *5* *9* *14*
    • Re: help me

      se podiv na youtube ..napiš tam treba ..veronica mars two season the end ..a budeš to tam mit ...ja sem viděla všecky ale nedokažu ej zaradit jaky a kdy presně byl ten dil .. *4*
  • jo

    Lidi,včera na nově,byla poslední epizoda??Jestli ano,tk to skončilo docela divně ne??....písněte..
    • je jich vic

      to nebyla posledni rada.nevim kolik jich je,ale posledni to neni
  • kolik je epizod

    Ahojky! Mám dotaz, kolik má Veronica Mars epizod?? Díky moc za odpověď. *3*
  • jo,je to dobry

    me se to libi, i kdyz treti rada mi ze zacatku pripadala takova nejaka trapna.ted,kdyz se to uz bohuzel blizi ke konci,je to mnohem lepsi.jsou tam dobry zapletky a veronica vypada mnohem lip.nelibi se mi parker a piz.i kdyz parker vic.doufam ze budou vysilat i dalsi rady.
  • Verca

    Ahoj sem tu nova a nevim jak to tu chodi ale vim ze moc fandim veronice mars je to moc hezka stranka ktera me nejvic zaujala je to fakt super stranka ahoj
  • nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

    takže já na něm ujíždím u nás v rodině ho nesnášej jenomže podle mně je to ten nej serial kde *4* je život mě osobně se líbí beaver cassablancas *14*
  • coll

    *3* tenhle serial je nej. dosud me nic v televizy nebavylo ale tad me baví právě Veronica veronico si coll *3* (a nevíte někdo kolik ještě serijí veronici budou dávar?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit